Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 3

Razmam pieticīgais sniegums ''Super Series'' liedz kvalificēties ''World Matchplay''

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Razmam pieticīgais sniegums ''Super Series'' liedz kvalificēties ''World Matchplay''
Madars Razma. Foto: PA Wire/Scanpix

Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma joprojām nav spējis kvalificēties otram prestižākajam sezonas turnīram ''World Matchplay'', noslēdzošajos ''Player's Championship'' turnīros demonstrējot ļoti pieticīgu sniegumu. Nevienā no četrām dienām Razma nespēja pārvarēt pirmo kārtu.

Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma pirms izšķirošās ''Super Series'' jeb ''Player's Championship'' posmiem, kuros sadalītu pēdējās vietās uz prestižo ''World Matchplay'' turnīru, atradās kā pēdējais starp dalībniekiem no Pro tūres reitinga.

Vietu noturēt neizdevās un Latvijas šautriņu metējs arī šosezon vēl nedebitēs otrajā sezonas lielākajā šautriņu mešanas turnīrā. Līdz šim Razmas sezona nav izdevusies un tam apliecinājums bija arī šīs nedēļas turnīri. Izredzes kvalificēties ''World Matchplay'' praktiski tika pazaudēta jau pirmajā dienā, kad jau pirmajā kārtā tika piedzīvots pārliecinošs 1-6 zaudējums pret ranga 92. numuru Stīvu Braunu. Savukārt viens no galvenajiem konkurentiem Stīvens Bantings uzvarēja visā turnīrā, vēlāk arī izcīnot vietu ''World Matchplay''.

Nevienā no dienām Razma netika tālāk par pirmo kārtu, tikai noslēdzošajā dienā šodien izrādot nopietnu pretestību par uzvaru. Pirmajā kārtā latvietim bija cīņa ar 101. ranga numuru Džonu Braunu, kurā Razma izlaida 4:0 pārsvaru un piekāpās izšķirošajā 11. legā. To Brauns noslēdza ar 18. šautru. Divās citās dienās piedzīvoti pārliecinoši zaudējumi pirmajā kārtā pret Martinu Lukmanu ar 1-6 un Pīteru Raitu ar 2-6.

Tāpat šonedēļ PDC paziņoja, ka augustā atgriezīsies Skandināvijas un Baltijas Pro tūres turnīri, no 19. līdz 21. augustam notiekot Islandē. 22. augustā būs kvalifikācijas sacensības 17. un 18. septembrī Kopenhāgenā paredzētajam PDC ''World Series of Darts'' turnīram. Razma turpinās sezonu ar trim Eiropas tūres kvalifikācijas turnīriem šajā nedēļas nogalē.

Izmantotie resursi:
https://www.pdc.tv/news/2021/07/07/...