Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 0

Razma pasaules čempionātu pret Lenonu sāks 16. decembrī, otrā kārta dienu vēlāk

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Razma pasaules čempionātu pret Lenonu sāks 16. decembrī, otrā kārta dienu vēlāk
Madars Razma. Foto: PDC

Noskaidrojies, ka Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma 2022. gada pasaules čempionātu pret īru Stīvu Lenonu (rangā 52. numurs) sāks čempionāta otrajā dienā 16. decembrī, bet uzvaras gadījumā pret poli Kšištofu Ratajski otrā kārta paredzēta dienu vēlāk.

Jau ziņots, ka Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma 2022. gada pasaules čempionātu pirmajā kārtā sāks pret ranga 52. numuru Stīvu Lenonu. Razma rangā atrodas trīs vietas augstāk par Lenonu, bet PDC ietvaros abi vairākkārtīgi savstarpēji cīnījušies. 2022. gada pasaules čempionāts Londonā notiks no šī gada 15. decembra līdz nākamā gada 3. janvārim, šautriņu metējiem sadalot 2.5 miljonus sterliņu mārciņu lielu balvu fondu, no kā 500 tūkstoši tiks turnīra uzvarētājam.

Trešdienas vakarā tika noskaidrots pirmo divu kārtu kalendārs. Noskaidrojies, ka Razma pret Lenonu spēlēs čempionāta otrajā dienā 16. decembrī pēcpusdienas sesijā no plkst. 14:30 pēc Latvijas laika. Duelis pret Lenonu paredzēts kā pirmais no četriem plānotajiem. Lai uzvarētu mačā, kādam no šautriņu metējiem būs jāuzvar trīs setos. Lai uzvarētu setu, par pretinieku jābūt pārākam trīs legos.

Uzvaras gadījumā Razma otrajā kārtā spēkosies pret ranga 12. numuru poli Kšištofu Ratajski. Otrās kārtas mačs paredzēts dienu pēc pirmās kārtas - 17. decembrī, tiekot ieplānotam pēcpusdienas sesijā kā noslēdzošajam no četriem dueļiem. Uzvarētājam nāksies doties vismaz desmit dienu dīkstāvē, jo trešā kārta paredzēta vien no 27. decembra. Iepriekš intervijā portālam ''Sportacentrs.com'' Razma atklāja, ka pasaules čempionātā daudz kas būs atkarīgs no izlozes, kā arī spēļu grafika, atceroties pieredzi pirms gada, kad pēc pirmās kārtas mača bija jāgaida vairākas dienas līdz otrās kārtas cīņai.

PDC rīkotais pasaules čempionāts notiek kopš 1994. gada. Visvairāk reižu (14) triumfējis Fils Teilors, bet no aktīvajiem šautriņu metējiem titulētākais ir Maikls van Gervens, kuram trīs tituli. Pirms gada Razma izcīnīja pirmo uzvaru PDC rīkotajā pasaules čempionātā, otrajā kārtā zaudējot Gerijam Andersonam.

Izmantotie resursi:
https://www.pdc.tv/news/2021/12/01/...