Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Latvijai pusfināls arī pasaules čempionātā 10 dejās U21 grupā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijai pusfināls arī pasaules čempionātā 10 dejās U21 grupā
Andrejs Griņēvičs/Kornēlija Dobrovoļskite. Publicitātes foto.

Pasaules čempionātā 10 dejās (5 Standartdejas+5 Latīņamerikas dejas) U21 grupai, kas norisinājās Izraēlā, veiksmīgi nostartējuši Andrejs Griņēvičs un Kornēlija Dobrovoļskite. Rīdzinieki iekļuva pusfinālā un ieguva 13.vietu 39 pāru konkurencē.

Pagājušā nedēļas nogale bija sekmīga Latvijas sporta deju pāriem, jo visos trijos pasaules čempionātos tika sasniegts pusfināls. Jauniešiem (16-18 g.) Latīņamerikas dejās Artūrs Biele/Marija Kravčuka izcīnīja 11.vietu, bet junioriem (14-15 g.) 7. un 12.vietu ieguva attiecīgi Ričards Krīviņš/Marija Golubeva un Aleksis Savļaks/Anastasija Onufrijeva. Par vēl vienu pusfinālu Latvijai parūpējās arī U21 grupā startējušie Griņēvičs un Dobrovoļskite.

SDK “Dzintars” pāris pārliecinoši pārvarēja astotdaļfinālu un, kaut arī ar noslēdzošo 13.rezutātu, pēc punktiem droši iekļuva pusfinālā. Latvijas dejotāji saņēma ļoti līdzīgu vērtējumu ar diviem krievu pāriem, ieņemot to pašu 13.vietu. Pirms diviem gadiem Griņēvičs un Dobrovoļskite izcīnīja 7.vietu Eiropas čempionāta 10 dejās jauniešiem.

Pārliecinoši uzvarot visās 10 dejās, tajā skaitā sešās vienbalsīgi, par čempioniem kļuva Vladislavs Untu/Poļina Barišņikova no Moldovas, kuri bija ieguvuši otrās vietas Standartdejās un Latīņamerikas dejās. 2019.gadā Untu ar Barišņikovu kļuva par absolūtajiem pasaules un Eiropas čempioniem visās trijās deju programmās. Pirmo kopīgo medaļu izcīnīja otro rezultātu visās dejās uzrādījušie Karolis Burneikis/Diāna Epeikina no Lietuvas. Savulaik ar Izabellu Šekaiti Burneikis bija izcīnījis četras bronzas medaļas jauniešu un junioru grupās. Līdzvērtīgā cīņā par trešo vietu krievi pārspēja Azerbaidžānas dejotājus.