Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

M. Zvejnieks tiek pie sudraba PK posmā Itālijā

Edgars Beļakovs
Edgars Beļakovs

M. Zvejnieks tiek pie sudraba PK posmā Itālijā
Miks un Dāvis Zvejnieki

Viens no labākajiem Latvijas kalnu slēpotājiem un labākais skrituļslalomists Miks Zvejnieks aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja savu labāko rezultātu skrituļslaloma Pasaules Kausā – 2. vietu.

Sacensības Adrijas jūras krastā esošajā Tortoreto pilsētiņā iesākās sestdien, kad tika aizvadīts nacionālais čempionāts. Miks pēc sacensībām pastāstīja, ka trase esot bijusi ļoti ātra un ar labu saķeri, jo uz sacensību kalna nesen uzliets jauns asfalts.

Divu braucienu summā Itālijas čempionāta sacensībās Miks izcīnīja trešo vietu. Lai gan pēc pirmā brauciena mūsu sportists atradās 4. pozīcijā, otrajā braucienā uzrādītais otrais laiks ļāva pacelties.

Svētdienas pievakarē notika nedēļas nogales galvenās sacensības – Pasaules Kausa sezonas 4. posms. Pēc pirmā brauciena Miks ieņēma 3. vietu, kamēr Dāvis Zvejnieks atradās 11. pozīcijā.

Otro braucienu Miks veica stabili, ar ko būtu pieticis saglabāt pozīciju uz pjedestāla zemākā pakāpiena, tomēr pateicoties vācieša Manuela Cērlaina neveiksmei, izdevās pacelties vienu vietu augstāk. Arī Dāvis pakāpās par vienu vietu, noslēdzot pirmo desmitnieku. Sacensībās uzvaru izcīnīja kopvērtējuma līderis Svens Ortels no Vācijas.

Pēc četriem posmiem situācija kopvērtējuma ir ļoti interesanta – pirmajā vietā ar 300 punktiem ir Ortels, bet ar 280 punktiem viņam seko tautietis Marko Valcs. Trešais ir vēl viens Vācijas sportists Simons Šahtners, bet viņam tikai 24 punktus zaudē Miks Zvejnieks.

Nākamais PK posms pēc 3 nedēļām notiks Spānijas pilsētiņā Villablino, bet sezona noslēgsies septembra sākumā Varšavā, Polijā.

Pēc sacensībām Miks pastāstīja, ka trase esot bijusi nedaudz neierasta: “Trase bija dinamiska, līdz ar to bija citādāks slaloms. Parasti viņš ir pa plakanāku kalnu, līdz ar to tas ātrums tā nesavācās. Parasti daudz vairāk trasē ir jāskrien, bet šeit bija vairāk ātri trasē jākustas un jādomā.”

Pirmais brauciens Mikam neizdevās tāds, kā pats būtu gribējis, bet otrajā gan izdevies labi nobraukt: “Pirmais brauciens man sanāca nedaudz mierīgāks, bet pēc tam, kad sapratu, ko varu noķert, tad otrajā darīju visu, lai tiktu pie labākas vietas. Šaubos gan, ka varēju ķert Svenu (sacensību uzvarētāju Ortelu – aut.piez.), viņš vakar bija stiprāks.”

Nākamo posmu Spānijā, kur paralēli norisināsies Eiropas čempionāts Miks gaida ar nepacietību, un norāda, ka tur būs jāaizstāv čempiona tituls: “Spānija, jau kā vienmēr, ir gada labākais skrituļslaloma pasākums. Šoreiz man pirmoreiz karjerā būs jāaizstāv tituls – Eiropas čempionāta zelts paralēlajā slalomu. Parasti tomēr uz mani nav tāds spiediens, šoreiz būs jācīnās par aizstāvēšanu, bet, protams, spiediens jau ir atkarīgs kādu tu pats uz sevi uzliec. Palikuši vēl divi posmi, cīnīsimies!”

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-07-30 19:55, pirms 4 gadiem
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> sisisa.tk