Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Zināms Latvijas izlases sastāvs EČ galda hokejā

Jānis Celmiņš

Zināms Latvijas izlases sastāvs EČ galda hokejā
Latvijas izlases sastāvs 2011. gada pasaules čempionātā
Foto: Latvijas galda hokeja federācija

No 8. līdz 10. jūnijam Rīgā, Olimiskajā sporta centrā, risināsies 6. Eiropas čempionāts galda hokejā. Atlikušas mazāk par divām nedēļām un ir noskaidrots Latvijas izlases sastāvs, kas pārstāvēs Latvijas karoga krāsas 8 dažādās nominācijās. Latvijas izlases sastāvs tika veidots balstoties uz Latvijas reitinga kopvērtējumu visas sezonas laikā, kā arī sniegumu ārzemju sacensībās sezonas laikā.

Vislielākās cerības tiek liktas uz Latvijas izlases līderi Edgaru Caicu. „Mājas sienās ir patīkami spēlēt. Kad ir līdzjutēji, savējie, kas uzmundrina, tad stimuls cīnīties par uzvaru ir vēl lielāks.” Atzina Edgars Caics. Mājas sienas Edgaram ir bijušas veiksmīgas, jo Rīgā Edgars ir izcīnījis četras uzvaras starptautiskajā turnīrā „Rīga open”. Divas reizes uzvaru „Rīga open” ir izcīnījis Atis Sīlis un arī uz viņu tiek liktas lielas cerības. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tieši Rīgā 2008.gada Eiropas čempionātā vienīgo medaļu – bronzas – open klasē Latvijai izcīnīja tieši viņš. Kopumā ņemot šī ir spēcīgākā Latvijas izlase, kāda jebkad Eiropas vai Pasaules čempionātos ir piedalījusies. Iepriekšējos gados kāds no līderiem dažādu apstākļu dēļ nevarēja palīdzēt izlasei.

„Jebkura cita vieta, izņemot 1. vieta, būs neveiksme!” kaujinieciski noskaņots ir izlases dalībnieks un Latvijas Galda hokeja federācijas pārstāvis Jevgenijs Zaharovs, komentējot Latvijas izredzes komandu sacensībās. Iepriekš Latvijas komanda ir izcīnījusi divas bronzas Eiropas čempionātos, kā arī sudrabu un bronzu Pasaules čempionātos. Šoreiz tiks darīts viss, lai zelts paliktu Latvijā.

Bez open un komandu kategorijām, Eiropas čempioni tiks noteikti arī sieviešu, junioru un veterānu individuālajās un komandu kategorijās. Kā atzīst Latvijas Galda hokeja federācijas prezidents Romāns Blūmentāls, tad no sieviešu, junioru un veterānu izlasēm tiek gaidīts cīņas spars un neatlaidība. „Citās valstīs nomināciju izlasēm (sieviešu, junioru un veterānu) līmenis ir nedaudz, bet tomēr augstāks kā pie mums. Tomēr no izlases dalībniekiem vēlos redzēt cīņas sparu, neatlaidību un degsmi acīs, pārstāvot valsti – tad arī rezultāts neizpaliks.” komentē Romāns Blumentāls, klusībā cerot, ka kāds no spēlētājiem vai komandām var sarūpēt vēl kādu medaļu Latvijai.

Prestižākajā klasē – open klasē Latviju pārstāvēs 15 dalībnieki:

Edgars Caics (pasaules reitingā 4. vieta), Atis Sīlis (10.v.), Matīss Saulītis (12.v.), Kārlis Balodis (17.v.), Jānis Kalnevics (21.v.), Jevgenijs Zaharovs (24.v.), Edgars Saulītis (27.v.), Valts Smagars (45.v.), Mikus Saulītis (54.v.), Sergejs Mihejevs (70.v.), Raivis Sternāts (74.v.), Artjoms Zaharovs (76.v.), Edgars Mucenieks (103.v.), Gints Lasmanis (135.v.) un Sandis Kalniņš (136.v.).

Latvijas sieviešu izlasi pārstāvēs:

Baiba Dace Ozoliņa (pasaules sieviešu reitingā 8. vieta), Ilze Zuce-Tenča (9.v.), Laima Kamzola (18.v.),. Elīna Gala (21.v.) un Gundega Paķe (23.v.).

Latvijas junioru izlasi pārstāvēs:

Gints Lasmanis (pasaules junioru reitingā 11. vieta), Edžus Kaņeps (12.v.), Andris Liepiņš (18.v.), Rūdolfs Kamzols (24.v.) un Edgars Vītols (26.v.).

Latvijas veterānu izlasi pārstāvēs:

Arnis Vītols (pasaules veterānu reitingā 52. vieta), Ilgvars Pavlovskis (71.v.), Salvis Skarainis (48.v.), Mārtiņš Zirnis (130.v.), Raimonds Īša (104.v.), Jānis Ķirsis (234.v. – startēs tikai komandu sacensībās).

     [+] [-]

, 2012-05-29 11:38, pirms 10 gadiem
Sternāts neatņemama LV izlases vērtība - jau no 2001. gada bez pārtraukumiem! ';

     [+] [-]

, 2012-05-29 11:48, pirms 10 gadiem
Raivis tieshaam labs! Starp citu sveicieni vinjam Vaarda dienaa!
emerdžensijs exits rakstīja: Sternāts neatņemama LV izlases vērtība - jau no 2001. gada bez pārtraukumiem!

     [+] [-]

, 2012-05-29 12:40, pirms 10 gadiem
Hell YEE. Divi Saulīši kapās

     [+] [-]

, 2012-05-29 19:32, pirms 10 gadiem
Nu jau pavisam drīz!
Saturās!!!

     [+] [-]

, 2012-05-30 21:26, pirms 10 gadiem
Laosh rakstīja: Hell YEE. Divi Saulīši kapās
saulīši sakapās visus!redzēsiet!