Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Burātājai Kumpiņai ceturtā vieta Eiropas kausa posmā

Rolands Eliņš

Burātājai Kumpiņai ceturtā vieta Eiropas kausa posmā
Estere Kumpiņa. Foto: Foto: Christophe Launay/World Sailing

LETA. Latvijas burātāja Estere Kumpiņa aizvadītajā nedēļā Ungārijā izcīnīja ceturto vietu Eiropas kausa posma sacensībās.

Balatona ezerā notikušajās sacensībās ILCA 6 klasē tika aizvadīti seši braucieni, no kuriem ieskaitē tika ņemti vērā pieci labākie rezultāti.

Visos sešos braucienos uzvarēja un pārliecinošu pirmo vietu ar pieciem punktiem izcīnīja Lielbritānijas sportiste Zoja Tomsone. Otrā vieta un 20 punkti bija šveicietei Rozīnei Bodē, bet trešo vietu ar 27 punktiem guva Netra Kumanana, kura šovasar bija pirmā Indijas sieviete, kas piedalījusies olimpisko spēļu sacensībās.

Kumpiņa pēc pirmās dienas bija otrajā pozīcijā, bet sacensības noslēdza ar 28 punktiem, tikai par punktu atpaliekot no trešās vietas. Braucienos viņai bija divas otrās, kā arī pa vienai trešajai, astotajai, 13. un 49.vietai. U-21 ieskaitē latviete bija otrā aiz Bodē.

ILCA 6 klasē startēja 72 burātāji.

Oktobra sākumā norisināsies Eiropas čempionāts ILCA klasēs, kur Kumpiņa pagaidām ir vienīgā Latvijas pārstāve no pieteiktajiem dalībniekiem.

Izmantotie resursi:
LETA