Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Studentu spēles badmintonā dominē lietuvieši, latviešiem otrās un trešās vietas

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Studentu spēles badmintonā dominē lietuvieši, latviešiem otrās un trešās vietas
A.Ķelpe un L.Lenceviča (pirmie no labās). Foto: Latvijas Badmintona federācija.

No 20.līdz 22.maijam PEPSI centrā notika SELL studentu spēles badmintonā. Zelta medaļas visās piecās disciplīnās meistarīgi izcīnīja Vitauta Dižā universitātes (Vytauto Didžiojo universitetas) studenti, bet Latvijas pārstāvjiem otrās un trešās vietas.

Par turnīra absolūtajiem čempioniem kļuva Povilas Bartušis un Samanta Golubickaitė. Vitauta Dižā universitātes komanda uzvarēja arī sestdienas komandu turnīrā.

Vīriešu vienspēlēs aiz uzvarētāja Povila Bartuša 2.vietu ieguva Artūrs Ķelpe, bet trijnieku noslēdza Dovidas Razis no Lietuvas. Svieviešu vienspēlēs goda pjedestālu aizņēma lietuvietes.Kopā ar uzvarētāju Samantu Golubickaiti un pjedestāla kāpa arī Ieva Gaidė un Kotrina Remeikaitė.

Vīriešu dubultspēlēs vēl vienu uzvaru svinēja Povilas Bartušis, šoreiz kopā ar Dovidu Razasu. Otro vietu izcīnīja Reinis Kruklis un Kārlis Stafeckis, bet 3.vietā ierindojās Pijus Balaišis un Marks Šames. Sieviešu dubultspēlēs finālā uzvarēja Ieva Gaidė un Samanta Golubickaitė, un tāpat kā vīriešiem otrajā vietā bija Latvija - Helēna Kova un Liāna Lenceviča. Spēlē par trešo vietu uzvarēja Terēze Balode un Nikola Kalniņa.

Jauktajās dubultspēlēs dominēja Povilas Bartušis un Samanta Golubickaitė, abiem tiekot pie trešā panākuma. Finālā viņi apspēlēja savus tautiešus Dovidu Razas un Ievu Gaidi. Bronzu nopelnīja Artūrs Ķelpe un Liāna Lenceviča.

Izmantotie resursi:
badmintons.lv