Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Smaiļotājs Akmens pasaules rangā 200 metru distancē pakāpjas uz otro vietu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Smaiļotājs Akmens pasaules rangā 200 metru distancē pakāpjas uz otro vietu
Roberts Akmens. Foto: f64

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens, kurš šajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta 200 metru distancē, kā arī astoto vietu Tokijas olimpiskajās spēlēs, pasaules rangā šajā distancē pakāpies uz otro vietu. Ranga līderis ir zviedrs Peters Menings.

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens šajā sezonā kļuva par bronzas medaļnieku pasaules čempionātā 200 metru distancē, bet Tokijas olimpiskajās spēlēs šajā pašā distancē sportists finišēja astotajā vietā.

Sezonu Akmens noslēdzis atzīstami un publicētajā šī gada rangā Latvijas sportists ieņem augsto otro vietu. Ranga līderis ir zviedrs Peters Menings, bet trešais lietuvietis Mindaugs Maldonis. Rangā cits latvietis Aleksejs Rumjancevs ierindojies 15. vietā. Pirmajā sešiniekā iekļuvuši arī vēl viens Lietuvas smaiļotājs, kā arī sportisti no Itālijas un Polijas.

Vairāk par smaiļošanas komerciālo pusi, piedzīvoto Tokijas olimpiskajās spēlēs, sportista ambīcijām un treniņapstākļiem Latvijā iespējams uzzināt vienā no podkāsta ''Ārpus kadra'' epizodēm, kurā viesojās Akmens.

Izmantotie resursi:
https://www.canoeicf.com/sites/defa...