Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

LOK prezidenta vēlēšanas notiks desmitajā jūlijā

Rolands Eliņš

LOK prezidenta vēlēšanas notiks desmitajā jūlijā
Žoržs Tikmers. Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Pārceltā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata–vēlēšanu sesija norisināsies 10.jūlijā plkst.9.00 “Elektrum Olimpiskajā centrā”.

Ņemot vērā Covid-19 ierobežošanas un piesardzības pasākumus, LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesijā piedalīties varēs tikai LOK biedru – Olimpisko sporta veidu federāciju un Latvijas Olimpiešu kluba 2 pilnvaroti pārstāvji, un izvirzītie kandidāti ievēlēšanai par LOK individuālajiem locekļiem.

LOK Ģenerālās asamblejas sesijas norises vietā tiks ielaistas tikai iepriekš pieteiktas personas, kā arī visiem klātesošajiem būs jāaizpilda speciāla apliecinājuma forma. Citiem interesentiem un mediju pārstāvjiem, lai sekotu līdzi sesijas darbam, tiks nodrošināta video tiešraide.

Pēc LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesijas noslēguma plkst.15:00 “Elektrum Olimpiskajā centrā” notiks preses konference, kuras laikā mediju pārstāvjus uzrunās jaunievēlētā LOK vadība – prezidents un ģenerālsekretārs, kā arī tiks sniegtas atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesijas dalībniekiem būs jāievēro noteikti drošības pasākumi:
• 2m distances ievērošana;
• Roku dezinfekcija;
• Individuālu aizsargmasku un cimdu lietošana nepieciešamības gadījumā (tiks izsniegtas pēc pieprasījuma).

Ievēlēšanai par individuālajiem locekļiem, prezidentu, ģenerālsekretāru, kā arī par Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļiem LOK biedri ir izvirzījuši 72 kandidatūras.

LOK prezidenta amatam ir izvirzīts viens kandidāts – LOK ģenerālsekretārs un olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers, savukārt LOK ģenerālsekretāra amatam arī ir izvirzīts viens kandidāts – LOK Izpildkomitejas loceklis un Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Kā LOK individuālo locekļu kandidāti ir izvirzīti 40 pretendenti, uz LOK 19 Izpildkomitejas locekļa amatiem ir izvirzītas 33 personas, bet uz 3 LOK Revīzijas komisijas locekļa amatiem pretendē 9 kandidāti.

LOK Ģenerālās asamblejas laikā notiks Individuālo locekļu, LOK prezidenta, ģenerālsekretāra, Izpildkomitejas, viceprezidentu un Revīzijas komisijas locekļu vēlēšanas, kā arī tiks apstiprināts 2019.gada pārskats un 2020.gada Ieņēmumu – izdevumu tāme.

Sīkāka informācija par LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesiju ir atrodama: olimpiade.lv

Informāciju sagatavoja:

Mārtiņš Mālmeisters
LOK preses sekretārs