Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Ar Dienvidkurzemes komandas uzvaru noslēdzas LK šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Ar Dienvidkurzemes komandas uzvaru noslēdzas LK šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm
Foto: Latvijas Šaušanas federācija.

Šodien Tukuma šautuvē Latvijas kausa izcīņas šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem otrajā dienā tika izcīnīti Latvijas kausi šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm 10 metru distancē.

Vakar ziņojām, ka Latvjias kausa šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem pirmajā diena Latvijas kausus šaušanā ar pneimatiskajām pistolēm nopelnīja Daugavpils, Rīgas un Tukuma šāvēji.

Šodien sieviešu konkurencē Latvijas kauss tika Sabīnei Ķeķei no Dienvidkurzemes novada. Sabīnes komandas biedrene Marta Bladžinauska ieguva otro vietu, bet trešā vieta arī dobelniecei Beātei Šmukstai.

Vīru konkurencē Latvijas kausu izcīnīja Balvu novada sportists Didzis Aleksāns, kas sacensību finālā sīvā cīņā pieveica Dobeles pārstāvi Gunti Inauski. Trešais bija Aļģis Berestnevs no Krāslavas.

Komandu vērtējumā Latvijas kausu mājās aizveda Dienvidkurzemes novada sportisti, otrajā un trešajā vietā atstājot Dobeles un Krāslavas komandas.

Informāciju sagatavoja
Anita Krieķe-Jermacāne
Latvijas Šaušanas federācijas
valdes locekle