Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Manfelda piemiņas sacensībās šaušanā uzvara arī olimpietei Rašmanei

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Manfelda piemiņas sacensībās šaušanā uzvara arī olimpietei Rašmanei
Foto: Latvijas šaušanas federācija.

Ik gadu oktobrī tiek aizvadītas Arvīda Manfelda piemiņas sacensības šaušanā, kas šogad Aizputē norisinājās nu jau trīspadsmito reizi. Trijos vingrinājumos sievietēm un vīriešiem piecas uzvaras izcīnīja mūsējie, bet pie vienas pirmās vietas tika Lietuva.

# Šogad uz Arvīda Manfelda piemiņas sacensības šaušanā bija pulcējušies gan Latvijas sportisti no Aizputes, Dobeles, Rīgas, Tukuma, Ventspils, gan viesi no Igaunijas - Tartu, Hāpsalu, Ulenurme, kā arī Lietuvas – Šauļiem un Biržiem.

# Šāvēji sacentās trīs vingrinājumos - šaušanā ar pneimatisko pistoli, šaušanā ar mazkalibra šauteni un šaušanā ar pneimatisko šauteni.

# Šaušanā ar pneimatisko pistoli sieviešu konkurencē tika šauti 40 šāvieni un finālā spēcīgāka bija mūsu olimpiete Agate Rašmane no Dobeles. Savukārt vīriešu konkurencē tika šauti 60 šāvieni un A.Manfelda kausu izcīnīja tukumnieks Emīls Vasermanis.

# Vingrinājumā šaušanā ar mazkalibra šauteni no trīs stāvokļiem (3x20 šāvieni, 50m) A.Manfelda kausu vīriešu konkurencē ieguva Raivis Balodis no Aizputes. Sieviešu konkurencē labākā bija Sindija Čīma (Aizpute).

# Vingrinājumā šaušanā ar pneimatisko šauteni (60 šāvieni, 10 m) A.Manfelda kausu ieguva Lietuvas sportists Matas Medišauskas no Šauļu šaušanas sporta kluba. Sieviešu konkurencē šajā vingrinājumā labākā Beāte Šmuksta no Dobeles.

Izmantotie resursi:
Latvijas Šaušanas Federācija