Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Bailza kļūst par visu laiku titulētāko pasaules čempionātu sportisti

Ints Megnis
Ints Megnis

Bailza kļūst par visu laiku titulētāko pasaules čempionātu sportisti
Simona Bailza pasaules čempionātā aizvada vingrojumu uz baļķa. Foto: EPA/Scanpix

Amerikāņu vingrotāja Simona Bailza svētdien pēc uzvaras sacensībās uz baļķa ar 24. godalgu kļuva par visu laiku titulētāko sportisti pasaules čempionātos. Vēlāk viņa izcīnīja arī 25. medaļu.

22 gadus vecā amerikāniete līdzšinējo rekordu, kas piederēja Vitālijam Ščerbo, pārsēja, kad Štutgartē ar 15,066 punktiem uzvarēja vingrojumā uz baļķa.

Savukārt nedaudz vēlāk viņa ar 15,133 punktiem bija labākā arī brīvajās kustībās, apsteidzot savu 16 gadus veco tautieti Sanisu Lī. Tagad Bailza pasaules čempionātos iekrājusi deviņpadsmit zeltus.

Pirms tam šajā pasaules čempionātā Bailsa bija uzvarējusi arī daudzcīņā, komandu sacensībās un atbalsta lēcienā, bet vingrojumos uz stieņiem palika piektā.

2016. gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Bailza tika pie četriem zeltiem un tagad viņai ir 30 medaļas kopā pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs. Līdz ar to šajā rādītājā viņa par trim godalgām atpaliek no Ščerbo, kurš pagājušā gada deviņdesmitajos gados pārstāvēja PSRS, NVS un Baltkrieviju..

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/gymnastic...

  +1 [+] [-]

, 2019-10-13 18:08, pirms 3 gadiem
Gribi daudz medaļas: vingrošana vai peldēšana. BMX ? Smieklīgi 🤪

     [+] [-]

, 2019-10-13 19:35, pirms 3 gadiem
Oficiālā dopingiste, kā vispār tādu var pielaisti pie sacensībām?atbilde:amerika