Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Latvijas junioru izlasei 11.vieta Pasaules junioru kausā šaušanā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas junioru izlasei 11.vieta Pasaules junioru kausā šaušanā
Latvijas izlases meitenes ar treneri. Foto: Latvijas Šaušanas federācija.

Vakar, 12.maijā, Vācijas pilsētā Zūlē Latvijas šaušanas izlases sportisti turpināja dalību Pasaules junioru kausā šaušanā, iegūstot 11. un 20.vietu.

Daniels Vilciņš pārī ar Rūtu Leilu Spriņģi startēja jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli. Abi trijās sērijās uzrādīja vienādu punktu summu (276) un ar iegūtajiem 552 punktiem izcīnīja 20.vietu 38 komandu konkurencē. Līdz labāko sešiniekam, kas turpināju cīņu par medālām, pietrūka 13 punktu. Finālā par uzvaru tikās abas Indijas komandas, virsroku ņemot pirmajai. Vakar Daniels Vilciņš šaušanā ar pneimatisko pistoli (60 šāvieni), sašaujot 570 punktus, ierindojās 13.vietā.

Savukārt vēlā pēcpusdienā juniores Rūta Leila Spriņģe, Elīza Rasiņa un Sanija Didže startēja komandu vingrinājumā, kur katra no komandas dalībniecēm izpildīja 30 šāvienus ar pneimatiski pistoli trijās sērijās pa desmit šāvieniem katrā. Meitenes kopā sašāva 803 punktus un ierindojās 11.vietā. Pēc otrās šāvienu sērijas Latvijas meitenes ieņēma 7.vietu. Diemžēl nesekmīga pēdējā sērija neļāva Latvijas trio noturēties astotniekā, kas turpinātu cīņu otrajā kārtā.

Mūsu sportistiem nākamie starti 14.maijā šaušanā ar mazkalibra pistoli 25 metru distancē.

Informāciju palīdzēja sagatavot
Anita Krieķe-Jermacāne
Latvijas Šaušanas federācijas
valdes locekle