Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Pasaules kausu šaušanā Vācijā vislabāk no Latvijas junioriem uzsācis Vilciņš

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Pasaules kausu šaušanā Vācijā vislabāk no Latvijas junioriem uzsācis Vilciņš
Daniels Vilciņš ar savu treneri. Foto: Latvijas Šaušanas federācija.

Šodien, 11.maijā Vācijas pilsētā Zūlē Latvijas šaušanas izlases sportisti ar startu šaušanā ar pneimatisko pistoli (60 šāvieni) uzsāka dalību Pasaules junioru kausā šaušanā.

Kā pirmais uz starta līnijas stājās Daniels Vilciņš, kurš, sašaujot 570 punktus, ierindojās 13.vietā. Lai tiktu finālā un tiktu pie iespējas cīnīties par medaļā, bija jāsašauj 573 punkti. Uzvarētājs – Indijas sportists Narvals Šiva.

Juniorēm Rūtai Leilai Spriņģei 563 punkti un ieņemta 16.vieta, Elīzai Rasiņai 561 punkts un 18.vieta, Sanijai Didžei 554 punkti un 29.vieta. Fināla astotniekā tika sportistes ar sašautiem 565 punktiem. Arī juniorēm zelta medaļa sportistei no Indijas.

Kopumā sacensību pirmajā dienā no 12 izcīnītajām godalgotajām vietām Indijas sportisti izcīnīja septiņas medaļas.

12.maija rīta pusē Daniels Vilciņš pārī ar Rūtu Leilu Spriņģi startēs jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli. Savukārt vēlā pēcpusdienā juniorēm starts komandu vingrinājumā šaušanā ar pneimatiski pistoli.

Pasaules junioru kausa rezultātiem var sekot līdzi Starptautiskās Šaušanas sporta federācijas (International Shooting Sport federation) mājas lapā https://bit.ly/3yp9CME.

Informāciju sagatavoja
Anita Krieķe-Jermacāne
Latvijas Šaušanas federācijas
valdes locekle