Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Māsas Priednieces tiek pie bronzas medaļām ''RSL Lithuanian Junior 2021''

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Māsas Priednieces tiek pie bronzas medaļām ''RSL Lithuanian Junior 2021''
Foto: Latvijas Badmintona federācija.

Lietuvas pilsētā Druskininkos ir noslēdzies Pasaules reitinga U19 badmitona turnīrs "RSL Lithuanian Junior 2021", kurā piedalījās arī māsas Arta un Anete Priednieces no Latvijas, ieņemot trešo vietu dubultspēlēs.

# Lietuvas junioru turnīrā piedalījās 45 dalībnieki no 10 valstīm, tai skaitā Dānijas, Kipras, Velsas, Beļģijas, Anglijas, Itālijas, Horvātijas, Vācijas un Lietuvas, kā arī divas dalībnieces no Latvijas.

# Sieviešu dubultspēļu turnīrā piedalījās tikai 5 pāri. Māsas Priednieces turnīrā tika izsētas ar otro numuru, tāpēc varēja turnīra sākt jau no pusfināla, tādējādi bronzas medaļas viņām bija jau garantētas, jo spēle par trešo vietu nenotika, abiem pusfinālā zaudējušajiem pāriem pieškirot dalītu trešo vietu.

# Diemžēl zaudējums divos setos (8-21, 13-21) pret Lietuvas pāri Vilte Paulauskaite/Monika Sukackaite, kas finālā divos setos (11-21, 19-21) piekāpās Horvātijas pārim Lunai Šabanaiun Ivai Suličai.

# Sieviešu vienspēļu turnīrā piedalījās 15 dalībnieces. Abas Latvijas spēlētājas turnīru sāka ar 1/8 finālu.

# Diemžēl abas pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējums. Jaunākā māsa Anete Priedniece divos setos (5-21, 11-21) piekāpās Mie Andersonei no Dānijas, bet Arta Priedniece trijos setos (23-21, 14-21, 7-21) piekāpās lietuvietei Perlai Murenaitei, kas turnīra bija izsēta ar otro numuru.

# Sieviešu vienspēļu turnīrā uzvarēja itāliete Džianna Stigliha, kura iepriekš 2021.gada jūlijā uzvarēja arī Siguldā notikušajā Eiropas U17 reitinga turnīrā "Yonex Latvia U17".

# No 11. līdz 14. novembrim arī Liepājā bija jānotiek Pasaules badmintona U19 reitinga turnīram Yonex Latvia Junior, taču Latvijas Badmintona federācijas šo turnīru atsauca Covid-19 ierobežojumu dēļ, kā arī baidoties, ka šādos apstākļos nebūtu iespējams noorganizēt veiksmīgu un rentablu turnīru.

# Šogad Latvijā izdevās noorganizēt divus starptautiskos badmintona reitinga turnīrus, tai skaitā Eiropas U17 badmintona reitinga turnīru Yonex Latvia U17, kas notika Siguldā no 29. līdz 31.jūlijam un Pasaules reitinga badmintona turnīru Yonex Latvia International, kas notika Jelgavā no 26. līdz 29.augustam.

# Nākamgad Latvijā, cerams, notiks visi trīs Pasaules vai Eiropas badmintona reitinga turnīri, tai skaitā arī Pasaules reitinga U19 badmintona turnīrs.

Izmanotie resursi:
badminton.lv