Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Šāvēja Rašmane sešiniekā Pasaules kausa finālā jauktajiem pāriem

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Šāvēja Rašmane sešiniekā Pasaules kausa finālā jauktajiem pāriem
Agate Rašmane. Foto: Latvijas Šaušanas federācija.

Ar izcīnīto dalīto 5./6.vietu ar pneimatisko pistoli jauktajiem pāriem noslēgušies Agates Rašmanes starti Pasaules kausa finālā, kas norisinājās Polijas pilsētā Vroclavā.

# Vakar Viļņa Celmiņa audzēkne individuālajās sacensībās ar pneimatisko pistoli uzrādīja 11.vietu, pavisam maz pietrūkstot līdz pusfināla astotniekam.

# Savukārt aizvakar pirmajā kārtā mūsu šāvēja Starptautiskās Šaušanas sporta federācijas (ISSF) prezidenta kausa izcīņas sacensībās Pasaules kausa fināla ievaros kopā ar Krievijas sportistu Vadimu Muhametjanovu uzrādīja 6.rezultātu un iekļuva pusfināla astotniekā.

# Pusfinālā astoņi labākie pāri bija sadalīti divās grupās pa četri katrā. No katras pusfināla grupas pirmie tika finālā, bet otrās vietas ieguvēji ieguva tiesības cīnīties mazajā finālā par trešo vietu.

# Agate ar Vadimu sāka lieliski, abiem uzrādot vienlīdzīgu rezultātu un pēc pirmajām četrām sērijām izvirzoties vadībā. Taču nākamajās sērijās Rašmanei kopumā neizdevās turpināt iesākto, tādējādi kopā Muhametjanovu atkrītot uz trešo vietu un beigās ar otrās grupas trešā rezultāta uzrādītājiem indieti Vermu un ukrainieti Kosteviču sadalot 5./6.vietu.

# Pirmo vietu šajā vingrinājumā izcīnīja Indijas sportiste Manu Bhakera pārī ar sportistu no Irānas Javadu Foroughi, kuri finālā pārspēja francūzieti Matildi Lamoji un krievu Artjomu Černousovu.