Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Akmens iekļūst pasaules čempionāta A finālā 200 metru smaiļošanā

Emils Ozerinskis

Akmens iekļūst pasaules čempionāta A finālā 200 metru smaiļošanā
Roberts Akmens. Foto no sportista personīgā arhīva.

LETA. Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens piektdien kvalificējās Kanādas pilsētā Helifeksā notiekošā pasaules čempionāta finālam 200 metru distancē.

Pusfinālu Akmens sāka pārliecinoši un finišēja pirmais, sprinta distanci beidzot 37,06 sekundēs. Otrās vietas ieguvējs Jonass Drēgers no Vācijas viņam zaudēja 0,37 sekundes. A finālam kvalificējās pusfināla pirmo trīs vietu ieguvēji.

Ceturtdien notikušajās priekšsacīkstēs latvietis uzreiz nekvalificējās A finālam, bet uzrādīja astoto ātrāko laiku no 22 smaiļotājiem. Jau ziņots, ka kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš 500 metru distancē neiekļuva A finālā, tādējādi čempionātā cīnīsies B finālā par desmito vietu.

Pusfinālā Lagzdiņš 500 metrus airēja divās minūtēs un 1,41 sekundē un bija septītais. Airējuma uzvarētājam Angelam Kodinovam no Bulgārijas viņš zaudēja 7,74 sekundes, bet līdz pirmajam trijniekam, kas iekļuva A finālā, pietrūka 4,72 sekunžu.

Uz pusi garākā distancē Lagzdiņš pusfinālā finišēja četrās minūtēs un 29,29 sekundēs un bija astotais. No A finālistiem viņš atpalika 16,92 sekundes, bet no sportistiem, kas iekļuva B finālā - 1,4 sekundes. Šajā distancē viņš ieņēma 16.vietu.

Tāpat pusfinālā iekļuvis smaiļotāju divnieks Aldis Vilde/Aleksejs Rumjancevs 500 metru distancē. Sportistiem uz čempionātu līdzi devušies arī treneri Genādijs Zujevs un Sergejs Bobkovs.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2022-08-06 08:52, pirms nedēļas
"Uz pusi garākā distancē Lagzdiņš..."Viņš startēja 750m? Bērni, mācieties matemātiku.