Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Latviešiem medaļu birums, ieskaitot kopvērtējuma titulu, pasaules skeitborda čempionātā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latviešiem medaļu birums, ieskaitot kopvērtējuma titulu, pasaules skeitborda čempionātā
Latvijas komanda. J.Kuzmins (pirmais no kreisās), G.Gailītis (pirmais no labās), E.Rūja (baltā ķiverē), A.Liskovs (pietupies). Foto no sportistu privātā arhīva.

Latvijas pārstāvji lieliski nostartējuši ASV notikušajā pasaules čempionātā skeitbordā, izcīnot daudzas medaļas un uzvaras individuālajās disciplīnās, kā arī kopvērtējumā vīriešu konkurencē Jānim Kuzminam kļūst par čempionu, bet Gustavam Gailītim izcīnot sudraba medaļu. Sievietēm kopvērtējumā trešā bija Endija Līga Rūja.

Iepriekš informējām, ka augustā Čehijā notikušajā Eiropas čempionātā skeitbordā pirmo reizi vēsturē trīs disciplīnu kopvērtējuma visu goda pjedestālu aizņēma latvieši. Par uzvarētāju pirmo reizi kļuva olainietis Artūrs Liskovs, bet Jānis Kuzmins un Gustavs Gailītis izcīnīja otro un trešo vietu. Tagad Latvijas pārstāvji ļoti sekmīgi aizvadījuši arī pasaules čempionātu.

Visās trīs individuālajās disciplīnās, kurās piedalījās ap 30 dalībniekiem, uzvarēja Latvijas skeitbordisti. Hibrīdsalomā par čempionu kļuva rīdzinieks Gustavs Gailītis, bet milzu slalomā un speciālajā slalomā zelta medaļu izcīnīja olainietis Jānis Kuzmins. Speciālajā slalomā latvieši aizņēma visu goda pjedestālu, jo aiz Kuzmina otro un trešo vietu ieguva Gailītis un olainietis Artūrs Liskovs.

Sieviešu konkurencē Endija Līga Rūja izcīnīja divas individuālas medaļas - otro vietu speciālajā slalomā un trešo vietu hibrīdslalomā. Tas viņai deva godalgoto trešo vietu arī kopvērtējumā.

Vīriešiem kopvērtējumā aiz zeltu un sudrabu izcīnījušajiem Kuzmina un Gailīša sešiniekā iekļuva arī Liskovs, kuram 4. vieta, un Toms Dreiblats, kuram 6. vieta. Toms piektais bija speciālajā slalomā.

Izmantotie resursi:
slalomskateboarder.com