Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2958, Did:0, useCase: 3

Hērns ieskicē Okolija plānus nākamajam gadam, Briedis piesaukts vairs netiek

Rolands Eliņš

Hērns ieskicē Okolija plānus nākamajam gadam, Briedis piesaukts vairs netiek
Lorenss Okolijs un Edijs Hērns. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

"Matchroom Boxing" vadītājs Edijs Hērns intervijā IFL atsaucās uz aicinājumu pastāstīt par sava pārstāvētā boksera Lorensa Okolija tuvākajiem plāniem.

Lorenss Okolijs jau uzreiz pēc kļūšanas par WBO pasaules čempionu krūzeru divīzijā publiski izteica aicinājumu Mairim Briedim aizvadīt titulu apvienošanas cīņu. Par šo vēlmi Okolijs vairākkārt atgādinājis, taču nesen atzina, ka konkrētu piedāvājumu no Brieža pārstāvjiem tā arī nav saņēmis. Turklāt šobrīd viss liecina, ka Briedim nākamā cīņa būs pret austrālieti Džeju Opetaiju, izpildot obligāto titula aizstāvēšanu.

Brieža promouters Kalle Zauerlands kā prognozēto plānu bija nosaucis vispirms cīņu pret Opetaiju un pēc tam titulu apvienošanas cīņu pret Okoliju, taču Hērns, raksturojot Okolija tuvākos plānus, vairs Brieža vārdu nepiesauca.

"Okolijs šī gada sākumā kļuva par pasaules čempionu un pēc tam arī aizstāvējsa savu titulu," sacīja Hērns. "Tagad viņš to aizstāvēs vēlreiz, aizvadot cīņu 27. februārī. Mēs vēlamies tikt pie titulu apvienošanas cīņas."

"Šajā pašā vakarā varētu notikt arī WBA titulcīņa starp Gulamirjanu un Jegorovu. Un pēc tam tad šo divu cīņu uzvarētāji varētu sacensties savā starpā. Domāju, ka Okolijam laiks titulu apvienošanas cīņai ir pienācis jau tagad, taču saprotam, ka mums ir jāpaliek aktīviem un jāaizvada cīņas," sacīja Hērns.

Hērns pagaidām nedeva nekādus mājienus par Okolija nākamo pretinieku, taču jāņem vērā, ka obligātā titula aizstāvēšana viņam bija jau rudenī, attiecīgi tagad viņš var izvēlēties savu nākamo pretinieku. WBO krūzeru rangā visaugstāk šobrīd ir Murats Gasijevs, kurš šobrīd cīnās smagsvaros, viņam seko WBC titulcīņu gaidošais Tabiso Mčhunu, bet pēc tam ir divi poļi - Mihals Cešlaks un Mateušs Masterņaks.

Ja piepildīsies Hērna teiktais, tad Okolijs WBO un WBA titulus apvienot varētu mēģināt 2022. gada otrajā pusē. WBA čempiona Gulamirjana cīņa pret Jegorovu bija paredzēta jau decembrī, taču Gulamirjans tieši pirms cīņas saņēma pozitīvu Covid-19 testu.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/lawrenc...

  +2 [+] [-]

, 2021-12-28 21:07, pirms 5 mēnešiem
"Hērns pagaidām nedeva nekādus mājienus par Okolija nākamo pretinieku"

Nu tad par ko raksts vispār? Eliņa ''žurnālistikas'' augstākā pilotāža

     [+] [-]

, 2021-12-28 22:00, pirms 5 mēnešiem
Šie saprot, ka Briedis meklē youtuberus un nav nopietns frukts

  -1 [+] [-]

, 2021-12-29 02:22, pirms 5 mēnešiem
Briedim tiktoks svarīgāks tagad.

     [+] [-]

, 2021-12-29 12:10, pirms 5 mēnešiem
Tak viņi saprot ka Briedis cīnīsies ar Opetaiju.. un ja Briedis zaudēs, tad Briedis nafig viņiem vairs nebūs interesants.. tapēc arī Briedi vairs pagaidām nepiemin, jo viņi gribēs cīnīties pret uzvarētāju, lai iegūtu jostu.

     [+] [-]

, 2021-12-29 22:37, pirms 5 mēnešiem
Kidd rakstīja: Tak viņi saprot ka Briedis cīnīsies ar Opetaiju.. un ja Briedis zaudēs, tad Briedis nafig viņiem vairs nebūs interesants.. tapēc arī Briedi vairs pagaidām nepiemin, jo viņi gribēs cīnīties pret uzvarētāju, lai iegūtu jostu.
Pēc cīņas ienāc un izlasi vēlreiz