Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2958, Did:0, useCase: 0

Zauerlands plāno Briedim vispirms cīņu pret Cešlaku, tad pret Okoliju

Rolands Eliņš

Zauerlands plāno Briedim vispirms cīņu pret Cešlaku, tad pret Okoliju
Kalle Zauerlands un Mairis Briedis. Foto: Vladislavs Proškins/F64

Latvijas bokserim Mairim Briedim joprojām turpinās pārrunas ar IBF čempiona titula obligāto pretendentu Mihalu Cešlaku, turklāt viņam arī pēc tam tiek plānota titulu apvienošanas cīņa pret Lorensu Okoliju, Polijas medijam "Sport.se" paskaidroja Brieža promouters Kalle Zauerlands.

Mairis Briedis iepriekš vairākkārt bija paudis vēlmi par pāreju uz smagsvariem, taču viņa promoutera Kalles Zauerlanda sniegtie plāni paredz vēl dažas cīņas aizvadīt pirmā smagā svara divīzijā.

"Mairim tagad priekšā ir IBF jostas aizstāvēšana pret poli Mihalu Cešlaku," sacīja Zauerlands, komentējot Brieža situāciju. "Šī cīņa notiks pirms septembra beigām."

Zauerlands norādīja, ka pēc tam Briedis aizvadīs cīņu pret WBO čempionu Lorensu Okoliju, apvienojot čempiona titulus. Okolijs Briedim izaicinājumu bija metis jau pavasarī, un Briedis savā atbildē šādu iespēju arī nenoraidīja, taču līdz cīņai pagaidām nav nonācis.

Zauerlanda plānos cīņa Briedis-Okolijs varētu norisināties decembrī vai janvārī.

IBF noteiktais termiņš, kurā Brieža pārstāvjiem bija jāpanāk vienošanās ar Cešlaku komandu, ir pagājis, un teorētiski IBF ir tiesības izsludināt titulcīņas izsoli, kurā rīkošanas tiesības iegūtu promouters, kurš piedāvātu lielākos honorāros bokseriem.

Izmantotie resursi:
https://sport.se.pl/sporty-walki/bo...

     [+] [-]

, 2021-07-15 14:47, pirms 2 nedēļām
*Češlaks

  -2 [+] [-]

, 2021-07-15 15:08, pirms 2 nedēļām
Otrā notiks tikai tad, ja pirmajā kārtīgi pa ībli neatrausies no jaceka.

     [+] [-]

, 2021-07-15 21:11, pirms 2 nedēļām
Tu smejies?
Tas polis ir pilnīgs 0.

     [+] [-]

, 2021-07-16 13:34, pirms 2 nedēļām
Dzīvespriecīgs rakstīja: Tu smejies?
Tas polis ir pilnīgs 0.
Ne lielāks nulle , kāds esi tu