Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Fjūrijs domā par cīņu Austrālijā. Iespējamie pretinieki - Makīns un Opetaija

Rolands Eliņš

Fjūrijs domā par cīņu Austrālijā. Iespējamie pretinieki - Makīns un Opetaija
Džejs Opetaija. Foto: EPA/Scanpix

Nespējot pavasarī vienoties par cīņu pret Oleksandru Usiku, Taisons Fjūrijs meklē citu cīņu šovasar un šonedēļ viņš apciemo Austrāliju, kur varētu aizvadīt cīņu pret Demziju Makīnu vai Džeiju Opetaiju. Opetaijas promouters medijiem pat norādījis, ka vienošanās par cīņu jau praktiski panākta.

Džeijs Opetaija ir IBF pasaules čempions krūzeru svara kategorijā, viņš šo titulu ieguva iepriekšējā gadā, pārspējot Latvijas bokseri Mairi Briedi. Opetaija kopš tā laika titulu nav aizstāvējis, taču viņam plānots to darīt jūnijā pret poli Mateušu Masterņaku, tiesa, oficiāli cīņa vēl nav izziņota.

Opetaijam turklāt tagad parādījušās citas intereses. Austrālijā ieradies smagsvaru čempions Taisons Fjūrijs, kuram tiek izrādītas potencialās cīņas norises vietas, jo viņš esot ieinteresēts aizvadīt šovasar cīņu Austrālijā pret kādu vietējo bokseri. Šajā sakarā tiek piesaukts Austrālijas smagsvars Demzijs Makīns (22-0), taču parādījušās arī runas par to, ka pret Fjūriju varētu cīnīties Opetaija.

Šīm runām nopietnāku pieskaņu piešķir Opetaijas pārstāvētās aģentūras "Tasman Fighters" paziņojums, ka "vienošanās par cīņu gandrīz jau panākta un krūzeru divīzijas karalis gatavojas tikt galā arī ar smagsvaru čempionu".

Tas, ka šādu informāciju sniedz Opetaijas aģentūra, protams, praksē vēl neko daudz nenozīmē, un Fjūrijs pats sarunā ar Austrālijas medijiem par iespējamo cīņu pret Opetaiju īpaši optimistiski neizteicās, norādot, ka Opetaija kā krūzeru divīzijas pārstāvis esot krietni mazāks un svara kategorijas boksa pastāv konkrētu iemeslu dēļ. Tiesa, Fjūrijs pilnībā šādu iespēju neizslēdza.

Sarunā ar Austrālijas medijiem Fjūrijs arī nelaida garām iespēju kārtējo reizi pārmest Oleksandram Usikam, bijušajam krūzeru un šobrīd smagsvaru čempionam, ka Usiks izvairoties no savstarpējās cīņas, lai gan vairākkārt ziņots, ka tieši Fjūrijs apgrūtinājis pārrunas, uzstādot arvien jaunus finansiālos un organizatoriskos nosacījumus. Fjūrijs apgalvoja, ka viņam ir pa spēkam pieveikt Usiku jau sešu raundu laikā. Viņu abu savstarpējā cīņa, kura tiktu apvienoti visi smagsvaru tituli, varētu notikt gada beigās, kad lielu boksa šovu -Fjūrijs pret Usiku un Džošua pret Vailderu - vēlas organizēt Saūda Arābijas pārstāvji.

Izmantotie resursi:
https://talksport.com/sport/boxing/...
https://au.sports.yahoo.com/pay-bee...

  +2 [+] [-]

, 2023-05-25 14:17, pirms 2 nedēļām
klauns

  +3 [+] [-]

, 2023-05-25 14:55, pirms 2 nedēļām
mīzaļs...

  +1 [+] [-]

, 2023-05-25 15:11, pirms 2 nedēļām
Forši. Varbūt hokejisti arī varētu izvēlēties starp Zviedriju un Ungāriju, piemēram...

     [+] [-]

, 2023-05-25 17:10, pirms 2 nedēļām
Ekk, Briedis bija pussoli no cīņas pret Fjūriju. Netika arī līdz jūtūberim.

     [+] [-]

, 2023-05-25 18:05, pirms 2 nedēļām
damokla_zobens_22 rakstīja: Ekk, Briedis bija pussoli no cīņas pret Fjūriju. Netika arī līdz jūtūberim.
fjūrijs ar briedi nekad necīnītos, vājš promouteris mairim

     [+] [-]

, 2023-05-25 18:25, pirms 2 nedēļām
Čīgāns gan ir mīkstais.