Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Briedis izsaka vēlmi aizvadīt cīņu ar boksa superzvaigzni Kanelo

Rolands Eliņš

Briedis izsaka vēlmi aizvadīt cīņu ar boksa superzvaigzni Kanelo
Kalle Zauerlands un Mairis Briedis. Foto: Vladislavs Proškins/F64

Latvijas bokseris Mairis Briedis intervijā savu promouteru "Team Sauerland" "Youtube" kanālā pastāstīta par saviem tuvākajiem mērķiem, norādot, ka saglabā elastību un gatavs nākamo cīņu aizvadīt gan smagsvaros, gan krūzeru svara kategorijā. Taču lielāks pārsteigums bija viņa kārotā pretinieka vārds - Briedis nosauca Meksikas boksa zvaigzni Saulu "Kanelo" Alvaresu, kurš tagad gatavojas cīņai divas svara kategorijas zemāk.

"Smagsvari ir citāda divīzija, tur ir atšķirīgs stils un kustības," sacīja Mairis Briedis. "Bet šobrīd ir tā, ka esmu elastīgs – ja ir laba cīņa smagsvaros vai arī laba cīņa krūzeros, būšu tai gatavs."

Briedim tika vaicāts, pret kuru pretinieku viņš pats vēlētos cīnīties, un šeit Briedis piesauca nevis kādu smagsvaru vai krūzeru divīzijas pārstāvi, bet gan Meksikas bokseri Saulu "Kanelo" Alvaresu.

"Gribētu cīnīties pret Kanelo," teica Briedis un pats īsi pasmējās. "Viņš ir ļoti gudrs un viltīgs bokseris. Domāju, ka mēs aizvadītu interesantu cīņu, jo viņš ir ļoti sīksts vīrs, un tas būtu ļoti interesanti arī man. Mēs zinām vairākus labus bokserus, un viņi ir dažādi. Ja mēs ņemam mani un Endiju Ruisu un saliekam kopā, sanāk dzeltena cīņa. Ņemam mani un Deonteju Vailderu, sanāk sarkana cīņa. Katru reizi, kad kopā tiek salikti divi dažādi bokseri, sanāk kaut kas interesants."

Uz jautājumu, kurā svara kategorijā Mairis būtu gatavs cīnīties pret Alvaresu, viņš piesauca krūzerus un pussmago svaru, kas ir zem viņa līdz šim pārstāvētās svara kategorijas un kurā šobrīd cīņas aizvada Ričards Bolotņiks. Briedis neslēpa arī savu gatavību tikties par pašiem spēcīgākajiem smagsvariem, taču norādīja, ka nekādas konkrētības šobrīd nav: "Redzēsim, kā viss notiks un kas sanāks. Šobrīd visi bokseri ir izsalkuši pēc cīņām un mēģina sev sarunāt pretiniekus."

Alvaresam nākamā cīņa ieplānota jau nedēļas nogalē, kad viņš otrajā vidējā svara kategorijā aizstāvēs savu WBC titulu pret turku Avni Jildirimu. Tā ka šī ir WBC nozīmētā obligātā cīņa, Alvaresam nācās tai piekrist, lai saglabātu pasaules čempiona titulu, taču skaidrs, ka viņš būs milzīgs favorīts tajā. Savukārt pēc tam maijā Kanelo jau tiek ieplānota cīņa pret britu Billiju Džo Sondersu.

Kanelo iepriekš ir aizvadījis cīņu pussmagā svara kategorijā, 2019. gada rudenī sakaujot krievu Sergeju Kovaļovu, taču tagad viņš atkal ir noskaņojies cīņām vienu svara kategoriju zemāk, kas, protams, var mainīties.

Kanelo uzskatāms par vienu no šobrīd lielākajām boksa zvaigznēm, un viņš bija noslēdzis iespaidīgu 350 miljonu dolāru līgumu ar DAZN, tiesa, pandēmijas un citu apstākļu dēļ šis līgums tika abpusēji pārtraukts. Taču par savām cīņām, kuras viņš cenšas aizvadīt vismaz divreiz gadā, Alvaress tāpat saņem vairākus desmitus miljonu dolāru, un attiecīgi arī viņa pretiniekiem cīņa pret viņu bieži vien ir viena no karjeras lielākajām cīņām.

     [+] [-]

, 2021-02-23 17:28, pirms 5 dienām
Diezgan nejēdzīgi, ja arī briedis nomestu svaru līdz tiem 79, tad būtu skeletons, un pret alvarezu variantu nebūtu.

  +1 [+] [-]

, 2021-02-23 17:32, pirms 5 dienām
Panem numurinu un stajies rinda

     [+] [-]

, 2021-02-23 17:42, pirms 5 dienām
Mairi, nerunā muļķības.

  +1 [+] [-]

, 2021-02-23 17:48, pirms 5 dienām
abpusēji pārtraukts vienpusēji.Kas??

     [+] [-]

, 2021-02-23 18:13, pirms 5 dienām
nezinuneko rakstīja: abpusēji pārtraukts vienpusēji.Kas??
Tak līgums!
Tik velns viņu zina, ko tas "abpusēji-vienpusēji" nozīmē

  +5 [+] [-]

, 2021-02-23 18:54, pirms 5 dienām
Es jau redzu nākamās cīņas:
Briedis vs Fūrijs?
Bridis vs Usyk 2?
Briedis vs Pakijo?
Briedis vs McGregor?
Briedis vs Bam-Bam-Bigellow
Briedis vs Thanos
Briedis vs the World
Briedis vs Hitler
Briedis vs Goku
Briedis vs Briedis (klons)
Briedis vs asteroid
(postmodernisms, cīņa ar morāli) Briedis vs " "
Briedis vs Čīča un Paul Logan vienlaicīgi
Briedis vs īsts briedis
Briedis vs saeimas deputāti
Briedis vs Znaroks

     [+] [-]

, 2021-02-23 20:44, pirms 5 dienām
Reaktors2 rakstīja: Es jau redzu nākamās cīņas:
Briedis vs Fūrijs?
Bridis vs Usyk 2?
Briedis vs Pakijo?
Briedis vs McGregor?
Briedis vs Bam-Bam-Bigellow
Briedis vs Thanos
Briedis vs the World
Briedis vs Hitler
Briedis vs Goku
Briedis vs Briedis (klons)
Briedis vs asteroid
(postmodernisms, cīņa ar morāli) Briedis vs " "
Briedis vs Čīča un Paul Logan vienlaicīgi
Briedis vs īsts briedis
Briedis vs saeimas deputāti
Briedis vs Znaroks
Vēl Zuti kaut kur pa vidu var iemest.

     [+] [-]

, 2021-02-23 23:52, pirms 5 dienām
Kiviču