Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Briedis izslimojis Covid-19, cer martā aizvadīt cīņu smagsvaros

Rolands Eliņš

Briedis izslimojis Covid-19, cer martā aizvadīt cīņu smagsvaros
Mairis Briedis. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas bokseris Mairis Briedis intervijā boksa žurnālam "The Ring" atklāja, ka iepriekšējā gada izskaņā vieglā formā izslimojis Covid-19 vīrusu, taču uzsvēra, ka daudziem citiem situācija bijusi vēl grūtāka. Tāpat Briedis pauda cerību, ka savu nākamo cīņu varētu aizvadīt marta beigās, turklāt jau smagsvaros.

"Biju slims četras dienas," Mairis Briedis teica par savu inficēšanos ar Covid-19 iepriekšējā gada beigās. "Divas dienas bija galvassāpes, divas dienas augsta temperatūra, un tad pazuda ožas sajūta. Tas arī viss. Tā bija viegla slimības forma. Domāju, ka bērni no skolas atnesa vīrusu."

Pasaules čempions pirmā smagā svara kategorijā boksā IBF versijā gan norādīja, ka saglabā pozitīvu attieksmi: "Katru dienu es saku paldies Dievam, ka izdevās uzvarēt Supersērijā, iegūt honorāru un padarīt manu situāciju vieglāku nekā citiem cilvēkiem pasaulē. Viņi dodas uz darbu un dzīvo no algas līdz algai, lūk, tas ir stress un izaicinājums. Esmu pateicīgs par to, kādā pozīcijā esmu es."

Briedis pandēmijas dēļ nevarēja izbaudīt savu uzvaru Supersērijā, viņam nācās atcelt plānoto ceļojumu uz Turciju kopā ar ģimeni. "Pandēmijas dēļ tas kļuva ļoti sarežģīti, biļešu vērtība sasniedza 20 tūkstošus eiro, tad nu pandēmijas dēļ ceļojumu atcēlām," sacīja Briedis.

Sportiskajā ziņā Briedis norādīja, ka uzvaru Supersērijā uzskata par savas karjeras labāko sasniegumu krūzeru divīzijā: "Taču es ceru uz ko vairāk nākotnē." Brieža nākotnes sakarā jau vairākkārt piesaukta iespējamā pāreja uz smagsvariem, par ko izteicies arī viņš pats, vēl gan konkrētus plānus un iespējamos pretiniekus nepiesaucot.

"Mums ir piecu iespējamo pretinieku saraksts," sacīja Briedis. "Mēs plānojam, ka varētu mēģināt smagsvaros, kas man būtu jauns izaicinājums. Taču situācijā, kādā šobrīd ir pasaule, katru dienu kaut kas mainās. Ceru, ka atgriezīšos ringā marta beigās, droši vien smagsvaros. Man nav īpaši svarīgi, kur notiek cīņa, taču labāk, ja tā būtu Eiropā. Bet pati galvenā lieta ir, lai cilvēki paliek veseli. Šis ir labs laiks, lai cilvēki novērtētu, cik laimīgi mēs bijām bez pandēmijas ierobežojumiem."

Briedim IBF čempiona tituls jāaizstāv līdz jūnijam, un cīņas aizvadīšana smagsvaros, visticamāk, nozīmētu atteikšanos no čempiona jostas.

Izmantotie resursi:
https://www.ringtv.com/616487-mairi...