Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Fjūrijam un Vaitam preses konferencē jānomierina savas komandas no konflikta

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Fjūrijam un Vaitam preses konferencē jānomierina savas komandas no konflikta
Taisons Fjūrijs un Dilians Vaits nomierina savas komandas. Foto: AFP/Scanpix

Šodien notika preses konferencē pirms 23. aprīļa WBC titula cīņas smagsvaros starp Taisonu Fjūriju un Dilianu Vaitu. Kopumā tā notika mierīgi, pie tam, Vaits beidzot ieradās uz preses pasākumu. Vienīgais saspīlējums radās starp abām komandām, taču bokseri tās paši nomierināja.

23. aprīlī Vemblija stadionā 96 tūkstošu skatītāju klātbūtnē notiks WBC titula cīņa smagsvaros starp Taisonu Fjūriju un Dilianu Vaitu. Otrais līdz šim publiskos pasākumos daudz nepiedalījās, taču šodien ieradās uz oficiālo preses konferenci, kurā abi viens pret otru izturējās ar cieņu un pat paspieda roku.

''Šī būs liela cīņa un nevaru to sagaidīt,'' sanākušajiem žurnālistiem pauda Vaits, atvainojoties, ka nav varējis ierasties uz publiskajiem cīņas pasākumiem iepriekš. Tomēr Vaits daudz nepaskaidroja, kāpēc iepriekš izvairījies no mediju pasākumiem. ''Stāstam ir divas puses. Ir dzirdēts daudz par vienas puses teikto. Kad es nesaku neko, citi saka, ka esmu nobijies vai slēpjos,'' turpināja bokseris, kurš 23. aprīlī aizvadīs karjeras lielāko cīņu.

''Viņš ir labs bokseris. Viņam ir labs sitiens - ar tā palīdzību Vaits ir nokautējis vairākus bokseris,'' pretinieku paslavēja Taisons Fjūrijs, turpinot, ka šai cīņai gatavojies tikpat nopietni, cik iepriekšējām. ''Viņš ir jārespektē un to esmu darījis ar nopietni aizvadīto treniņnometni. Trenējos tikpat smagi, kā pirms cīņām pret Vailderu, Kļičko un citiem. Ja nedemonstrēšu labāko boksu, viņš noraus man galvu no pleciem.''

Fjūrijs arī piebilda, ka viņam daudz nozīmē fakts, ka viņš atkal varēs cīnīties savā dzimtenē. ''Vemblijs nav nemaz tik tālu no manām mājām. Cīnīšanās Anglijā man nozīmē ļoti daudz. Esmu gatavs,'' noslēdza preses konferenci Fjūrijs, kuram nācās nomierināt savas komandas pārstāvjus no domstarpībām ar Vaita komandu.

Sestdienas cīņas tiešraidi Latvijā piedāvās Viaplay.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/boxing/61...