Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Supersērijas trešajā sezonā viena sieviešu divīzija un bez vīriešu turnīriem

Rolands Eliņš

Supersērijas trešajā sezonā viena sieviešu divīzija un bez vīriešu turnīriem
Kalle Zauerlands. Foto: AP/Scanpix

Pasaules boksa Supersērija (WBSS) izziņojusi savu trešo sezonu, kurā būs tikai viens turnīrs - sieviešu sacensības svara kategorijā līdz 59 kg.

Abās iepriekšējās Supersērijas sezonās bija pārstāvēta pirmā smagā svara kategorija jeb krūzeri, un abās sezonās piedalījās Mairis Briedis. Pirmajā sezonā viņš iekļuva pusfinālā, bet otrajā sezonā izcīnīja uzvaru, pievienojoties Oleksandram Usika, Džošam Teiloram, Naojam Inoue un Kallumam Smitam kā Supersērijas čempionam.

Pandēmijas dēļ Supersērijas trešās sezonas izziņošana aizkavējās, taču vakardien tās organizatori ar Kalli Zauerlandu priekšgalā izziņoja gaidāmās cīņas, kas norisināsies sievietēm svara kategorijā līdz 59 kg. Šī būs pirmā reize, kad Supersērijā piedalās sievietes, kas jau iepriekš bija izvirzīts kā viens no WBSS vadības mērķiem.

Dalībnieču sastāvs tiks izziņots vēlāk, tāpat arī cīņu datumi un norises vietas. Zauerlands preses relīzē norādīja, ka par šādu turnīru bija domājis jau brīdī, kad radīja Supersēriju, un tagad piepildījis savu mērķi.

Acīmredzami gan nepiepildīts vismaz pagaidām palicis cits mērķis - pirms pandēmijas sākuma WBSS loloja cerības izveidot smagsvaru divīziju, un šie mērķi saglabājās arī iepriekšējā gada laikā, kas nosacīti bija aktuāli arī Mairim Briedim. Pēc viņa uzvaras rudenī pār Dortikosu Zauerlands sarunā ar medijiem norādīja, ka, ja tiks rīkota Supersērija smagsvariem, tad Briedis noteikti pretendētu uz vietu tajā.

Smagsvaru turnīra sarīkošana, pat bez lielāko zvaigžņu Taisona Fjūrija un Entonija Džošua iesaistīšanās, jau sākotnēji tika novērtēts kā organizatoriski ļoti grūts uzdevums, taču tas bija tikai viens no variantiem Supersērijas trešajai sezonai. Tika piesaukta iespēja arī par pussmago svaru un otro vidējo svaru, taču šobrīd trešajā sezonā ir tikai sieviešu turnīrs.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/world-b...

     [+] [-]

, 2021-06-17 12:53, pirms 2 mēnešiem
wow , loti interesanti

     [+] [-]

, 2021-06-17 13:59, pirms 2 mēnešiem
jēga no tādas sezonas, kurā piedalās tikai 8 meitenes?