Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Stīvensons dominē un iegūst WBO jostu vieglā svara kategorijā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Stīvensons dominē un iegūst WBO jostu vieglā svara kategorijā
Foto: AP/Scanpix

Naktī uz svētdienu par WBO vieglā svara junioru jostas ieguvēju kļuva Šakurs Stīvensons (16-0, 8 KO), kurš dominēja visas cīņas gaitā un pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma uzvarēja Džeremiju Nakatilu (21-2, 17 KO). Pats bokseris pēc cīņas gan nebija apmierināts ar parādīto cīņas kvalitāti.

Vieglā svara junioru kategorijā neuzvarams joprojām ir Šakurs Stīvensons (16-0, 8 KO), kurš naktī uz svētdienu ar dominējošu uzvaru pār Džeremiju Nakatilu (21-2, 17 KO) izcīnīja WBO jostu. Stīvensons dominēja no pirmajām sekundēm un vienīgais, ko bokseris neizdarīja - to nenoslēdza ātrāk ar nokautu. Ceturtajā raundā uz brīdi Nakatila tika noguldīts uz dēļiem, taču spēja piecelties. Visi trīs tiesneši vienbalsīgi lēma 120-107 par labu Stīvensonam.

Stīvensons izdarīja 114 sitienus, kamēr viņa pretinieks tikai 28. 46% no Stīvensona sitieniem trāpīja pretiniekam, kamēr tikai 12% Nakatilas sitieni trāpīja Stīvensonam. Šo cīņu varēja apmeklēt arī skatītāji un nedaudz mazāk par 2000 to noraudzījās klātienē.

''Godīgi sakot, man savs sniegums nepatika. Jutu, ka varēju labāk. Viņš bija dīvains bokseris, kurš varēja labi iesist. Biju ļoti uzmanīgs, jo viņam ir spēcīgs sitiens. Man ir labākā aizsardzībā boksā, taču nākamajā cīņā man jābūt labākam,'' paškritisks par savu sniegumu bija Stīvensons.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/boxing/story/_...