Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Voringtona un Laras cīņa par titulu beidzas pēc galvu sadursmes otrajā raundā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Voringtona un Laras cīņa par titulu beidzas pēc galvu sadursmes otrajā raundā
Maurisio Lara. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Duelis starp IBF čempionu pusvieglajā svarā Maurisio Laru un Džošu Voringtonu beidzās jau otrajā raundā. Bokseri sadūrās ar galvām, un Laram virs kreisās acs radās liela brūce. Apturēt asiņošanu neizdevās, tāpēc tika pieņemts lēmums par tehnisko neizšķirtu.

Anglis Džošs Voringtons, kurš februārī pret Maurisio Laru piedzīvoja savu pirmo zaudējumu, dzimtajā Līdsā ar 20 tūkstošu fanu atbalstu cerēja tikt pie IBF titula, tomēr cīņa beidzās negaidīti ātri. Voringtons pēcāk nespēja ietērpt sajūtas vārdos. "Esmu apjucis, pat nezinu, ko lai saku. Godīgi sakot, brīdī, kad tika pieņemts lēmums par cīņas pārtraukšanu, biju gatavs izplūst asarās," pauda britu bokseris.

30 gadus vecais Voringtons pirmajā raundā trāpīja sitienu ar labo roku un pēcāk izpildīja kombināciju, liekot Laram meklēt patvērumu stūrī. Taču meksikānis izturēja un bija gatavs atbildēt. Voringtons par to gan pārāk nesatraucās. "Pēc pirmā raunda apsēdos un pie sevis nodomāju: kā viņš mani varēja izslēgt iepriekšējā reizē? Bija sajūta, ka varu diktēt cīņas ritējumu."

Duelī pirms tam īru boksere Keitija Teilore saglabāja savus vieglā svara titulus, pēc punktiem pieveicot amerikānieti Dženiferu Hanu. Bijusī pusvieglā svara čempione Hana pacēlās divas svara divīzijas augstāk, lai varētu aizvadīt šo cīņu, bet astotajā raundā nonāca uz dēļiem. Cīņa gan nonāca līdz tiesnešu vērtējumam, un visi trīs deva priekšroku Teilores sniegumam – 100:89, 100:89, 100:89.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/boxing/58...