Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Golovkina cīņu nākas pārcelt Japānā noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ

Rolands Eliņš

Golovkina cīņu nākas pārcelt Japānā noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ
Genādijs Golovkins. Foto: AP/Scanpix

Slavenā Kazahstānas boksera Genādija Golovkina titulu apvienošanas cīņa pret japāni Rjotu Muratu bija paredzēta 29. decembrī, taču Japānā šobrīd noteikti strikti ieceļošanas ierobežojumi, kuru dēļ cīņa tikusi pārcelta uz pagaidām nenoteiktu datumu.

Vidējā svara IBF čempions Genādijs Golovkins grasījās apvienot čempiona titulus pret WBA jostas īpašnieku Rjotu Muratu. Šī cīņa bija paredzēta 29. decembrī Japānā un DAZN tiešraidē, taču iepriekšējās dienās radās lielas bažas par tās norisi.

Japānā šobrīd izsludināti jauni ieceļošanas ierobežojumi bažās par Covid-19 vīrusa jauno paveidu, un abu bokseru komandas vienojušās, ka šomēnes tik liela mēroga cīņu nebūs iespējams aizvadīt.

Golovkins, kurš 2021. gadā līdz ar to paliks bez cīņām, pauda savu vilšanos par situāciju, taču atzīmēja, ka cilvēku veselība un drošība ir pirmajā vietā. Golovkins grasās vienoties ar Muratu par nākamo cīņas datumu, kas varētu būt nākamā gada pirmajā ceturksnī.

Golovkins savu iepriekšējo cīņu aizvadīja 2020. gada decembrī, pieveicot poli Kamilu Šeremetu, kamēr Murata cīņu nav aizvadījis jau divus gadus.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/golovki...