Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

WBC honorāra sadalījumu starp Fjūriju un Vaitu nosaka kā 80:20

Rolands Eliņš

WBC honorāra sadalījumu starp Fjūriju un Vaitu nosaka kā 80:20
Taisons Fjūrijs. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Pasaules boksa padome (WBC) izziņojusi, ka cīņā par smagsvaru čempiona titulu starp Taisonu Fjūriju un Dilianu Vaitu, ja tā nonāks izsolē, honorārs tiks sadalīts pēc principa 80:20 par labu Fjūrijam.

Pēc uzvaras pār Deonteju Vailderu Taisonam Fjūrijam vēl nav izdevies iegūt skaidrību par savu tuvāko nākotni. Viņam oficiāli nozīmēta WBC titula aizstāvēšanas cīņa pret Dilianu Vaitu, taču Fjūrija promouteri bieži piesaukuši iespēju, ka tā vietā varētu aizvadīt titulu apvienošanas cīņu ar Oleksandru Usiku (kas gan izskatās ļoti mazticami), kā arī apsver iespēju pavasarī aizvadīt citu cīņu, neliekot galdā WBC titulu. Šeit potenciālo pretinieku vidū tiek piesaukti Endijs Ruiss un Roberts Heleniuss.

Fjūrija promouters Bobs Arums medijiem nesen izteicās, ka WBC šādam variantam ir devusi savu svētību, taču tagad WBC oficiāli informējusi Fjūriju un Vaitu, ka viņiem jāvienojas par savas cīņas norisi līdz 11. janvārim vai arī tiks izsludināta izsole.

Izsolē, kurā cīņas rīkošanas tiesības iegūs lielākais solītājs, parasti honorāri tiek sadalīti par labu čempionam. WBC reglaments paredz, ka čempionam pienākas 70% no kopējās summas, bet izaicinātājam tiek 30%. Savukārt atsevišķos gadījumos WBC var nolemt šo sadalījumu mainīt uz 60:40 vai 55:45.

Taču šoreiz WBC lēmusi vēl citādāk un, atsaucoties uz Fjūrija brenda vērtību, gatavojas viņam piešķirt 80% honorāra, bet Vaitam tikai 20%. WBC prezidents Maurisio Suleimans medijiem norādīja, ka Vaits par savām iepriekšējām trim cīņām saņēmis daudz mazākus honorārus nekā Fjūrijs, attiecīgi tas ņemts vērā, lai aprēķinātu godīgu attiecību.

Tas, protams, nenozīmē, ka tieši tā arī notiks, un jau pats izsoles norises fakts ir pamatīgā miglā tīts, ņemot vērā, ka Vaitam WBC galdā liktais 80:20 sadalījums būtu vēl neizdevīgāks nekā Fjūrija komandas sākotnēji piedāvātais.

Izmantotie resursi:
https://www.badlefthook.com/2021/12...

     [+] [-]

, 2022-01-02 21:45, pirms 5 mēnešiem
Līdz šim biju domājis, ka 80:20 ir proporcija, bet izrādās, ka princips

     [+] [-]

, 2022-01-02 22:40, pirms 5 mēnešiem
ViIks rakstīja: Līdz šim biju domājis, ka 80:20 ir proporcija, bet izrādās, ka princips
Domāt nav tava stiprā puse, labāk iedzer tableti un paarstejies