Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

Ortiss: "Stāšos pretim visiem smagsvariem, kuri ir rindā uz titulcīņu"

Rolands Eliņš

Ortiss: "Stāšos pretim visiem smagsvariem, kuri ir rindā uz titulcīņu"
Luiss Ortiss cīņā pret Čārlzu Mārtinu. Foto: Ryan Hafey/BoxingScene

Boksa smagsvaru cīņā veterāns Luiss Ortiss sestajā raundā Floridā pieveica bijušo IBF pasaules čempionu Čārlzu Mārtinu un pauda vēlmi stāties pretim kādam no pašreizējiem pasaules čempioniem.

Luiss Ortiss (33-2) savas karjeras vienīgos zaudējumus piedzīvojis pret Deonteju Vailderu, cenšoties iegūt WBC pasaules čempiona titulu. Lai arī Ortiss tuvojas 43 gadu vecumam, viņš joprojām cīnās augstākajā līmenī un tēmē uz vēl vienu iespēju iegūt čempiona titulu, kam viņš tagad spēris platu soli pretim, kļūstot par IBF jostas obligāto pretendentu, kas teorētiski viņam ļaus izaicināt IBF čempionu Oleksandru Usiku.

"Saglabāju ticību sev visas cīņas gaitā," sacīja Ortiss, kurš pēc tiesnešu punktiem cīņas pārtraukšanas brīdī bija zaudējošās pozīcijās, taču spēja tikt pie nokauta. "Jau iepriekš visiem teicu, ka šī cīņa būs kā uguņošana."
"Viņš mani nogāza, taču es piecēlos un tad piebeidzu viņu," turpināja Ortiss. "Ļoti cienu Mārtinu, taču tagad stāšos pretim visiem smagsvariem, kuri ir rindā uz titulcīņu."

Iespējamā Usika izaicināšana gan varētu būt visnotaļ tālā nākotnē, kas nav labas ziņas 42 gadus vecajam kubietim Ortisam. Usikam tagad paredzēts revanšs pret Džošua, bet pēc tam šīs cīņas uzvarētājam pie apvāršņa vīd lielā titulu apvienošanas cīņa pret Taisonu Fjūriju.

Ortisa nākamo iespējamo pretinieku vidū tiek piesaukti Džozefs Pārkers, Endijs Ruiss un Džo Džoiss, taču savu kandidātu publiski piedāvājis arī Maira Brieža promouters Kalle Zauerlands, aicinot Ortisu uz cīņu pret Filipu Hrgoviču, kurā galdā tiktu likts IBF obligātā kandidāta statuss.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/luis-or...