Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Vuds pārsteidz un ar tehnisko nokautu izcīna WBA titulu pusvieglajā svarā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Vuds pārsteidz un ar tehnisko nokautu izcīna WBA titulu pusvieglajā svarā
Lī Vuds. Foto: Reuters/Scanpix

Naktī uz svētdienu par WBA titula īpašnieku pusvieglajā svarā kļuva Lī Vuds (25-2, 14 KO), kurš ar tehnisko nokautu 12. raundā pārspēja ķīnieti Ksu Kanu (18-3, 3 KO). Tieši ķīnietis pirms cīņas tika uzskatīts par tās favorītu.

Naktī uz svētdienu Anglijā pārsteigumu WBA titula cīņā pusvieglajā svarā sagādāja Lī Vuds (25-2, 14 KO), kurš izmantoja ķīniešu boksera Ksu Kana (18-3, 3 KO) nepārliecinošo sniegumu, uzvarot ķīnieti ar tehnisko nokautu. Izšķirošais sitiens tika izdarīts 12. raundā, pēc kā Kans vairs neatguvās un pēc tiesneša lēmuma cīņa tika apturēta.

Pirms cīņas par favorītu tika uzskatīts tieši Kans, taču, iespējams, cīņā varēja redzēt, ka ķīnietis savu pēdējo cīņu bija aizvadījis pirms 20 mēnešiem. Pēdējo cīņu Kans aizvadīja 2019. gada novembrī, kad savu pretinieku pārliecinoši uzvarēja pēc punktiem. Šī bija trešā reize, kad ķīnietim bija jāaizstāv sava titula josta. Savukārt Vuds jau no pirmā raunda bija labāks par savu pretinieku, ko nodemonstrēja cīņas beigās.

''Vēlos sevi pārbaudīt pret citiem labākajiem bokseriem. Drīz man paliks 33 gadi. Šodien man bija jābūt disciplinētam un nedrīkstēju zaudēt koncentrēšanos,'' pēc izcīnītā panākuma teica Vuds.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/boxing/story/_...