Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2539, Did:0, useCase: 1

Pasaules kausa fināls kopā ar "Gols! *uj! Štanga!"

"Betsafe Sports" piedāvā raidījumu "Gols! *uj! Štanga!", kas šodien sāksies 16:00. Kopā ar raidījuma vadītājiem tā sauktajā "watch party" būs iespēja sekot Pasaules kausa futbolā finālmačam, kurā cīnīsies Francija un Argentīna.

"Gols! *uj! Štanga!": vai Maroka turpinās nezaudēto spēļu sēriju arī pret Franciju?

Šodien "Gols! *uj! Štanga!" futbola raidījums būs veltīts Pasaules kausa pusfināla spēlei Maroka-Francija. Tiešraides sākums paredzēts 20:00, noskaņojoties gaidāmajam mačam, taču futbola noskaņas tiešraidē turpināsies arī mača gaitā tā sauktajā kopskatīšanās ballītē jeb "Watch party".

"Gols! *uj! Štanga!": vai Mesi būs finālā?

Raidījuma "Gols! *uj! Štanga!" kārtējā epizodē Jurijs Žigajevs un Arkādijs Birjuks sagatavosies šovakar gaidāmajam Pasaules kausa pusfinālam, kurā Argentīna cīnīsies pret Horvātiju.

Vai iespējams vēl trakāk, vaicā "Gols! *uj! Štanga". Jā, atbild Maroka

"Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga" Jurijs Žigajevs un Arkādijs Birjuks šovakar tiešraidē 20:00 diskutē par Pasaules kausa futbolā ceturtdaļfināliem, kas jau vakar sarūpēja iespaidīgus scenārijus, kamēr šodien Marokas izlase kļuva par pirmo, kas pratusi tikt pusfinālā bez pendeļu palīdzības.

"Gols! *uj! Štanga": PK ceturtdaļfināli un Birjuks atgriezies no Kataras

"Betsafe Sports" raidījuma "Gols! *uj! Štanga" studijā no Kataras atgriezies Arkādijs Birjuks, kurš kopā ar Juriju Žigajevu sagaidīja ceturtdaļfinālu sākumu Pasaules kausā futbolā.

"Gols! *uj! Štanga!": astotdaļfinālos sagaidīsim arī kādu sensāciju?

"Betsafe Sports" futbola raidījumā "Gols! *uj! Štanga!" tā vadītājs Jurijs Žigajevs turpināja sekot Pasaules kausam futbolā, kur pilnā sparā rit izslēgšanas spēles. Pēc pārsteigumiem pilnā grupu turnīra astotdaļfinālos gan favorītes savu statusu spējušas attaisnot, bet vēl jau "play-off" nav beidzies.

Vai visu laiku labākais PK grupu turnīrs? Vērtē Žigajevs un Novickis

"Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga" šovakar viesojas portāla Sportacentrs.com futbola žurnālists Edmunds Novickis, un raidījuma vadītājs Jurijs Žigajevs uzdod jautājumu - vai Pasaules kausā aizvadīts visu laiku labākais grupu turnīrs?

"Gols! *uj! Štanga!": par Polijas paveikšanos un Beļģijas izgāšanos

"Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga!" šovakar tika apspriesta Pasaules kausa izcīņas grupu turnīra pēdējā kārta - vakardienas vakara spēlēs par vietu astotdaļfinālā laimīgā kārtā parūpējās Polijas izlase, kamēr šodien savas iespējas nerealizēja Beļģija.

"Gols! *uj! Štanga!": kodolieroču derbijs un Beila pēdējā bedrīte

Šovakar "Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga!" Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns pievērsīsies Pasaules kausa izcīņas grupu turnīra pēdējās kārtas sākumam, īpaši atzīmējot B apakšgrupu, kurā gaidāma ASV un Irānas savstarpējā spēlē, kā arī Anglijas un Velsas mačs. Tiešraides sākums plānots 20:00.

"Gols! *uj! Štanga!": PK mačus kopā ar Žigajevu analizēs Dāvis Ikaunieks

"Betsafe Sports" futbola raidījumā "Gols *uj! Štanga" kārtējā epizodē Pasaules kausa izcīņas laikā šoreiz viesos Latvijas izlases futbolists Dāvis Ikaunieks, kurš kopā ar raidījuma vadītāju Juriju Žigajevu atskatīsies uz šodien aizvadītajām spēlēm. Tiešraides sākums plānots ap 20:00.

"Gols! *uj! Štanga": bezdarbnieks Ronaldu un karnevāla gaidās

"Betsafe Sports" futbola raidījumā "Gols! *uj! Štanga" šovakar uzmanība tiks pievērsta Jurija Žigajeva sagaidītajiem vārtiem savās komentētajās spēlēs, kā arī viņš kopā ar Rūdolfu Kugrēnu pārskatīs citu šodien aizvadīto spēļu rezultātus. Tiešraides sākums ap 20:00.

"Gols! *uj! Štanga!": PK ceturtās dienas apskats par Vācijas un Spānijas spēlēm

"Betsafe Sports" turpina piedāvāt futbola raidījumu "Gols! *uj! Štanga!", kura šodienas epizodē Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns koncentrēsies futbola lielvalstu Vācijas un Spānijas aizvadītajām spēlēm, kā arī paredzama TV komentētāja un portāla Sportacentrs.com žurnālista Arkādija Birjuka pieslēgšanās tiešraidei no Pasaules kausa norises vietas Katarā. Tiešraides sākums ap 20:00.

Pasaules kausa trešās dienas apskats raidījumā "Gols! *uj! Štanga!"

Pasaules kausā noslēgumam tuvojas trešā diena, un trešā "Gols, *uj, štanga" epizode, ko piedāvā "Betsafe Sports", ir klāt! Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns runā par interesanto ASV un Velsas duelī, kā arī trešdienas pirmajām trim cīņām, to vidū arī notikušo trakumu Argentīnas un Saūda Arābijas mača. No Kataras savu viedokli sniedz arī Arkādijs Birjuks. Tiešraides sākums paredzēts ap 20:00 vakarā, proti, pēc dienas trešās spēles un pirms noslēdzošā mača.

"Gols, *uj, štanga" runās par Uldriķa vēsturiskajiem vārtiem un Premjerlīgas čempionu dueli

Jurijs Žigajevs un Arkādijs Birjuks šodien plkst. 17:00 "Gols, *uj, štanga" 3. epizodē atskatīsies uz Anglijas Premjerlīgas čempionu dueli jeb "Liverpool" un "Manchester City" cīņu, situāciju Spānijas čempionātā, "Napoli" uzvaras gājienu Itālijā, Roberta Uldriķa vārtiem Nīderlandē, Latvijas futbola izlases spēlēm un daudz ko citu!

"Gols, *uj, štanga!": par Virslīgas derbiju un Eirokausa aktivitātēm

"Gols, *uj, štanga" turpinās, un Jurijs Žigajevs kopā ar Arkādiju Birjuku šovakar plkst. 18:30 turpinās runāt par Eiropas futbola aktualitātēm un ne tikai, jo Virslīgā gaidāms lielais Rīgas derbijs starp pašreizējo čempioni "Riga" FC un turnīra tabulas līderi RFS. Interesanti notikumi risinājās Čempionu līgā, jo "Sheriff" sagādāja sensāciju un pārspēja "Real" - vai Tiraspoles komandai ir reāli izkļūt no grupas? Tāpat notiks atskatīšanās uz notikumiem Eiropas futbola līgās pagājušajā nedēļas nogalē, kā arī Jurijs un Arkādijs ieteiks, kam pievērst uzmanību nākamajās brīvdienās.

"Gols, *uj, štanga" kopā ar treneri Blanku spriedīs par Eiropas čempionāta atmiņām

Pirms paša Eiropas čempionāta fināla "Gols, *uj, štanga" pēdējā epizodē plkst. 20:30 atskatīsies uz visu turnīru kopumā, un Jurijam Žigajevam, Edgaram Buļam un Rūdolfam Kugrēnam pievienosies Kristaps Blanks. Ar ko paliks atmiņā šis turnīrs un kura izlase tad beigās triumfēs?

"Gols, *uj, štanga" studijā Guntis Indriksons: par "Euro 2020" un pusfinālu prognozes

Četras labākās Eiropas čempionāta futbolā komandas ir noskaidrotas! Jau otrdien un trešdien risināsies pusfināla cīņas, bet uz "Gols, *uj, štanga" 7. epizodi Jurijam Žigajevam, Edgaram Buļam un Rūdolfam Kugrēnam pievienosies skandaloza personība Latvijas futbolā - Guntis Indriksons! Kas sakāms bijušajam LFF vadītājam par notikumiem Eiropas čempionātā un ko viņš prognozē pusfinālā?

"Gols, *uj, štanga" kopā ar Andri Treimani par "Euro 2020" izslēgšanas spēlēm

Eiropas čempionātā futbolā aizvadīti fantastiski astotdaļfināli. "Gols, *uj, štanga" kārtējā epizodē Edgars Buļs, Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns kopā ar labāko Latvijas tiesnesi Andri Treimani pārrunāja spriedzes pilnos dueļus pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā, kā arī diskutēja un prognozēja ceturtdaļfināla cīņas, kas solās būt ne mazāk intriģējošas.
1

"Gols, *uj, štanga": šovakar 18:00 pirms "Euro 2020" izslēgšanas spēļu sākuma

Noskaidrotas tās 16 komandas, kuras cīnīsies par Eiropas čempiones titulu. Šovakar jau plkst. 18:00 Edgaram Buļam, Jurijam Žigajevam un Rūdolfam Kugrēnam raidījumā "Gols, *uj, štanga" pievienosies "Betsafe" pārstāvis Valters Rozmanis, lai apspriestu grupu turnīra izšķirošos notikumus, kā arī izdarītu prognozes par visiem astotdaļfināla mačiem, kuri solās būt ļoti aizraujoši!

"Gols, *uj, štanga" šovakar 21:00 kopā ar Jurģi Kalnu

Trešajā raidījuma epizodē viesosies "Valmiera" FC galvenā trenera asistents Jurģis Kalns. Pirmā kārta būs praktiski jau noslēgusies, tāpēc Edgars Buļs, Rūdolfs Kugrēns un Jurijs Žigajevs kopā ar Kalnu izdarīs pirmos secinājumus par redzēto laukumā, kā arī ielūkosies gaidāmajos 2. kārtas dueļos.Eiropas čempionāta laikā "BetsafeSports" raidījums "Gols, *uj, štanga" ir atpakaļ. Iepriekš tas tika veidots 2018. gadā Pasaules kausa laikā, bet šoreiz sastāvu ar ambiciozo Edgaru Buļu un Rūdolfu Kugrēnu papildina nu jau bijušais futbolists, žurnālists un vienkārši labs cilvēks – Jurijs Žigajevs.