Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

Gārdners uzbrūk tiesnesim un tiek izraidīts no mača

Juris Miņins
Juris Miņins

Gārdners uzbrūk tiesnesim un tiek izraidīts no mača
Foto: USA Today/Scanpix

Notikumiem bagāta diena vakardien tika izdzīvota Ņujorkas "Yankees" beisbola komandas nometnē, kuras laikā ņujorkieši arī paspēja piedzīvot zaudējumu Augstāko beisbola līgu (MLB) spēlē pret Toronto "Blue Jays" (2:8).

Ņujorkas "Yankees" komandas līdzjutējiem vakardiena bija emociju ziņā diezgan piesātināta un šoreiz to nodrošināja ne tikai MLB mača gala rezultāts. Cīņā pret Toronto "Blue Jays" ņujorkieši jau otrajā iningā nonāca zaudētājos ar 0:3, taču tas bija tika sākums, jo ceturtajā iningā, pēc kādas no epizodēm, kurā Kameronam Meibinam tika ieskaitīts straiks laukumā sākās nekārtības.

Pēc šīs epizodes laukumā devās "Yankees" menedžeris Ārons Būns, lai tiktu skaidrībā ar, viņaprāt, pieļauto netaisnību un aprunātos ar tiesnešiem. Protams, ka, kā jau beisbolā ierasts, šī saruna notika diezgan emocionāli, taču tā bija puse no bēdas. "Šovs" sākās tad, kad no rezervistu soliņa laukumā iznāca Brets Gārdners, kurš jau iepriekš bija izteicis savu nepatiku pret tiesāšanu MLB šajā sezonā, bet šoreiz bija triecis savu nūju pret rezervistu soliņu norobežojošajām konstrukcijām, par ko saņēma noraidījumu līdz spēles beigām.

Sākumā, pēc paša spēlētāja teiktā, viņš nemaz nav sapratis, ka ir izraidīts no spēles, bet, kad to apjauta, tad diezgan ātrā solī devās pie tiesnešiem, lai izklāstītu savas domas. Beigu beigās vien Ārona Būna apzinīgums, apturot komandas biedru, iespējams, glāba šo spēli no lielākā nekārtībām.

Pati spēle noslēdzās ar rezultātu 8:2 par labu Kanādā bāzētajai komandai. Teoskars Hernandezs, kurš divreiz raidīja bumbu tribīnēs un Denijs Džensens, kuram padevās viens trīs punktu sitiens, kļuva par mača rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Jāpiebilst, ka līdz ar šo zaudējumu pārtrūka arī Ņujorkas "Yankees" deviņu uzvaru sērija.

Tas gan vēl nebija viss, jo piedzīvojumos iekūlās arī komandas ģenerālmenedžeris Braiens Kešmens, kuru kādā no Konektikutas štata degvielas uzpildes stacijām aizturēja deviņi bruņoti policisti, kuri domāja, ka viņš esot auto zaglis. Kā pastāstīja pats Kešmens, tad viņa auto bija nozagts Ņujorkā, taču turienes policija drīz vien to atrada un atgrieza saimniekam, tiesa "aizmirsa" to izslēgt no meklēšanā esošo auto saraksta, tāpēc arī beisbola funkcionāram nācās piedzīvot ne tos patīkamākos brīžus.

MLB regulārā sezona, 09.08.

ViesiMājniekiRezultāts
AthleticsWhite Sox7:0
PiratesCardinals2:6
AstrosOrioles3:2
YankeesBlue Jays2:8
AngelsRed Sox4:16
RoyalsTigers2:5
NationalsMets6:7
BravesMarlins8:4
CubsReds2:5
RangersBrewers5:6
IndiansTwins6:2
DiamondbacksDodgers3:2
RaysMariners5:3
PhilliesGiants9:6

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/