Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2890, Did:0, useCase: 0

Kjūbans: "Porziņģis tiek netaisnīgi kritizēts"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Kjūbans: "Porziņģis tiek netaisnīgi kritizēts"
Džeisons Kids un Marks Kjūbans 2012. gada 25. janvārī. Foto: AP/Scanpix

"Kristaps Porziņģis izslēgšanas spēlēs darīja visu, kas viņam tika prasīts, zinot, ka tiks kritizēts par produktivitātes trūkumu," Dalasas "Mavericks" īpašnieks Marks Kjūbans ceturtdien, 15. jūlijā, preses konferencē "American Airlines Center" norādīja, ka latviešu basketbolists tiek netaisnīgi kritizēts.

Teksasas klubs 28. jūnijā par jauno galveno treneri apstiprināja bijušo “Mavericks” aizsargu Džeisonu Kidu. Ģenerālmenedžera amatā iecēla Niko Herisonu, kurš pirms 20 gadiem kādu laiku dzīvoja Dalasā – ceturtdien bijušais “Nike” darbinieks tika iepazīstināts ar žurnālistiem.

“Šeit, Dalasā, mēs centīsimies spēlēt aizsardzībā – jo zinām, kā iemest bumbu grozā,” teica Kids. "Domāju, ka Kristaps Porziņģis piestāv Lukam (Dončičam). Viņam piemīt unikāls prasmju komplekts, kāda nav daudziem līgas spēlētājiem. Kā treneris esmu priecīgs par iespēju strādāt ar viņu."

“Esmu priecīgs, ka Porziņģis ir vesels un gatavs strādāt. Domāju, ka ieraudzīsim citādu Kristapu Porziņģi,” vēlāk piebilda galvenais treneris. Herisons piekrita kolēģim, savukārt kluba īpašnieks bija gatavs pateikt vairāk.

“Domāju, ka Kristaps Porziņģis tika netaisnīgi kritizēts,” teica Kjūbans. “Viņš izvēlējās “Team first” pieeju, liekot komandas intereses pirmajā vietā. Viņš nolika malā savu statistiku, zinot, ka cilvēki būs nesaudzīgi pret viņu. Nākamā būs pirmā sezona, kad Kristaps ieradīsies pilnībā vesels. Viņš spēj sagatavot savu ķermeni un kļūt stiprāks – paveikt lietas, kuras nevarēja sezonas laikā.

“Tu nevari iemācīt metienu kādam ar 220 centimetru augumu. Tu nevari izkārtot metienus. Tagad viņam būs iespējas, kādu nav bijis faktiski no 2015. gada,” turpināja kluba īpašnieks. “Manuprāt, piepildoties Niko un Džeisona iecerēm, Kristapa un Lukas sadarbība laukumā kļūs daudz labāka. Manuprāt, kļūsim daudz labāki kā komanda.”

Galvenais treneris sazinājies ar Luku Dončiču. “Mums bija laba telefonsaruna – kā jaunās paaudzes pārstāvim viņam patīk apmainīties īsziņām. Luka šobrīd koncentrējas spēlēšanai Slovēnijas valstsvienībā, bet viņa sniegums laukumā ir poēzija kustībā. Domāju, ka viņam ir tikpat lieli mērķi kā Dirkam Novickim.”

“Spēlētāji ir mainījušies, čempionu komanda ir mainījusies. Dažreiz, lai virzītos uz priekšu, nepieciešams jauns rīku komplekts,” Kjūbans komentēja kluba vadībā notikušās pārmaiņas, kuru rezultātā “Mavericks” atstāja treneris Riks Kārlails un ģenerālmenedžeris Donijs Nelsons. “Kad paveicu mājas darbu, Niko kandidatūru pieņēmu bez šaubīšanās.”

Izmantotie resursi:
https://livestream.com/dal/events/9...

  +5 [+] [-]

, 2021-07-15 20:12, pirms 3 nedēļām
Bet visādi trumuļi tūlīt bļaus, ka Kjūbans di.š!!!

  +2 [+] [-]

, 2021-07-15 20:14, pirms 3 nedēļām
Kopsavilkums no ''prezentācijas''
1.Vorgulis joprojām ir tur,jo nerunājot par cilvēkiem kuri ir uz algu čekiem.
2.KP paliekot.
3.KP bija Kārlaila upuris un prasija ko dara.

Runāja stundu,bet īsti neko nepateica

  +3 [+] [-]

, 2021-07-15 20:15, pirms 3 nedēļām
Joker777 rakstīja: Bet visādi trumuļi tūlīt bļaus, ka Kjūbans di.š!!!
Tak Kjubans jau pēc PO sērijas nolaikoja tvītu kur KP tika aizstāvēts un esot darijis ko Riks prasija.

  +3 [+] [-]

, 2021-07-15 20:26, pirms 3 nedēļām
Bostonietis rakstīja: Tak Kjubans jau pēc PO sērijas nolaikoja tvītu kur KP tika aizstāvēts un esot darijis ko Riks prasija.
nu loģiski. ja darītu, ko pats vēlētos, tad pēc 2min jau sēdētu un skatītos spēli no benķa.

  +3 [+] [-]

, 2021-07-15 20:34, pirms 3 nedēļām
Bostonietis rakstīja: Kopsavilkums no ''prezentācijas''
1.Vorgulis joprojām ir tur,jo nerunājot par cilvēkiem kuri ir uz algu čekiem.
2.KP paliekot.
3.KP bija Kārlaila upuris un prasija ko dara.

Runāja stundu,bet īsti neko nepateica
prasija ko dara vai darija ko prasa lol

  +3 [+] [-]

, 2021-07-15 21:38, pirms 3 nedēļām
Bostonietis rakstīja: Tak Kjubans jau pēc PO sērijas nolaikoja tvītu kur KP tika aizstāvēts un esot darijis ko Riks prasija.
Īstais rādītājs tam, kā ir patiesībā būs sezona. Vai būs KP iespējas spēlēt vairak ar bumbu un viņam ērtākā pozīcijīā vai nebūs. +vai šī nav smuka reklāma, lai uztaisītu maiņu, ja KP aiziet spēle.

  +3 [+] [-]

, 2021-07-15 21:49, pirms 3 nedēļām
Geralt of Rivia rakstīja: Īstais rādītājs tam, kā ir patiesībā būs sezona. Vai būs KP iespējas spēlēt vairak ar bumbu un viņam ērtākā pozīcijīā vai nebūs. +vai šī nav smuka reklāma, lai uztaisītu maiņu, ja KP aiziet spēle.
Nē nu treidu protams var uztaisīt uz trade deadline.
Tur jau pat nebija ērtāka pozīcija vainīga.Ja pat viņš sezonas gaitā mainīja savu nostāju par spēlēšanu 4 vai 5.Visu laiku runāja,ka ērtāk spēlēt pa 4,bet sezonas otrajā pusē gribēja vairāk pa pieci.
Vienā PO sērija tava otrā opcija nevar no 20 metieniem reg.sezonā nokrist uz nepilniema 10 metieniem.
Sezonu viņš noteikti uzsāks tur,bet vai pabeigs tas ir cits jautājums

  +2 [+] [-]

, 2021-07-15 21:49, pirms 3 nedēļām
Interesanti,ka pēkšņi Mavs grib Kokoškovu par Kida asistentu

  +1 [+] [-]

, 2021-07-15 22:16, pirms 3 nedēļām
KP ir labs, bet Luka nemainīsies. Viņā mīt mūžīgā sevis pierādīšana, 100% nedos piespēles tieši KP. Bet kas to zin, varbūt Kids kko izdomā

  +2 [+] [-]

, 2021-07-15 22:33, pirms 3 nedēļām
cobham rakstīja: KP ir labs, bet Luka nemainīsies. Viņā mīt mūžīgā sevis pierādīšana, 100% nedos piespēles tieši KP. Bet kas to zin, varbūt Kids kko izdomā
Es domāju, ļoti daudz būs atkarīgs tieši no KP gatavības dot riktīgi labu ieguldījumu laukumā. Droši vien arī būs svarīgi pārvarēt to šaubīgo viedokli, kurš šosezon izveidojās par KP aizsardzības spējām.

  +6 [+] [-]

, 2021-07-15 22:39, pirms 3 nedēļām
“Šeit, Dalasā, mēs daudz nespēlēsim aizsardzībā – jo zinām, kā iemest bumbu grozā,” teica Kids.

Ar tādu filozofiju titulu Mavs negūs.

  -1 [+] [-]

, 2021-07-15 23:30, pirms 3 nedēļām
tādsnesportists rakstīja: Es domāju, ļoti daudz būs atkarīgs tieši no KP gatavības dot riktīgi labu ieguldījumu laukumā. Droši vien arī būs svarīgi pārvarēt to šaubīgo viedokli, kurš šosezon izveidojās par KP aizsardzības spējām.
Šaubīgais viedoklis izveidojās, jo sīkie ( jo īpaši - Pončiks), regulāri izlaida savus sedzamos uz groza apakšu.

  +2 [+] [-]

, 2021-07-15 23:30, pirms 3 nedēļām
Nu ja aizsardzībā nespēlēs, tad nekas vairāk par 1.kārtu nebūs.

  +3 [+] [-]

, 2021-07-15 23:36, pirms 3 nedēļām
tādsnesportists rakstīja: Es domāju, ļoti daudz būs atkarīgs tieši no KP gatavības dot riktīgi labu ieguldījumu laukumā. Droši vien arī būs svarīgi pārvarēt to šaubīgo viedokli, kurš šosezon izveidojās par KP aizsardzības spējām.
Ja gandrīz katrā uzbrukumā priekšējā līnija nebūtu izārdīta pie pirmās kustības,tad Mavs garajiem būtu bijis daudz vieglāk.
Par PO nemaz nerunāsim kur viena komanda spēlēja ar super īso sastāvu kur visu spēli jāsedz tev wingi,un vēl bonusā tev tas jādara ar Bobanu
Ja Maxi nebūtu kovid izčakarējis sezonu un vēl beigās ahilu,tad droši būtu savādāk.DFS jau arī negāja labāk pēc kovida.Bez tiem abiem uz grozu kā ar nazi caur sviestu..Kaut vai 5 Gobērus liec nekādas nozīmes nebūs.

  +1 [+] [-]

, 2021-07-16 00:23, pirms 3 nedēļām
Es domāju, ka viss slēpjas pirmajā frāzē, ka Dallasa nespēlēs aizsardzībā...
Ko bez aizsardzības var sasniegt? Nafig KP tādā komandā marinēt savus labākos gadus?

  -1 [+] [-]

, 2021-07-16 08:11, pirms 3 nedēļām
Ja Vulgariss neaiztīsies, tad nekas labs nebūs.

  +2 [+] [-]

, 2021-07-16 08:33, pirms 3 nedēļām
Cik vēsturē nav bijuši gadījumi, kad preses konferencē saka vienu, bet pēc dažām dienām notiek pretējais? Šīs konferences tāda tukša laika nosišana vien ir, lai žurnālistiem būtu ko rakstīt un kluba PR un mārketings varētu kaut kā savu $ atstrādāt.

  +2 [+] [-]

, 2021-07-16 10:43, pirms 3 nedēļām
Var jau mūžīgi runāt par to, ka KP ir pārvērtēts un nav pārvērtēts un, ka ir Vienradzis un ka nav nekāds Vienradzis un blablabla. Taču viens ir pilnīgi skaidrs - KP ir stabils 25+10 spēlētājs, ja dod viņam bumbu un ļauj spēlēt. Pie labas veselības arī aizsardzībā viņš nav slikts - labi bloķē metienus un liek izdarīt neērtus metienus. 1:1 perimetrā gan ir švaki, bet tas arī ir saprotams - ar divarpus metriem grūti tikt kājās NBA žiglajiem driblētājiem.
Ko es ar to gribu pateikt? To, ka trenerim ir jāapzinās kāds spēlētājs viņam ir un ka tas ir jāizmanto par 100%. Manuprāt, tā ir totāla izšķērdība - turēt komandā 25+10 spēlētāju ar max kontraktu, kurš var iemest faktiski no jebkurienes, taču reāli uzbrukumā nedot bumbu vai likt tikai stāvēt uz truļa un gaidīt piespēli - pilnīga nekompetence. Un to arī Lukam vajadzētu paurītī iedzīt. Kas attiecas uz THJ kā 2. zvaigzni komandā un seniora slimā suņa murgiem, ka maiņā KP bija kā mazs papildus bonuss viņa dēlēnam - troiku žarītājam. Smiekli nāk par šādiem izteicieniem. Da kas viņš par zvaignzi?! Tad jau Trey Burke un Finnijs-Smits ir lielākais zvaigznes.

  +1 [+] [-]

, 2021-07-16 11:08, pirms 3 nedēļām
Markieris rakstīja: “Šeit, Dalasā, mēs daudz nespēlēsim aizsardzībā – jo zinām, kā iemest bumbu grozā,” teica Kids.

Ar tādu filozofiju titulu Mavs negūs.
Kids teica pretējo. Kidd: “Here in Dallas we’re going to play a little defense — because we know we can score the ball.” Akmentiņš autora dārzā. Little nozīmē maz. A little nozīmē: domājam par aizsardzību.

     [+] [-]

, 2021-07-16 12:03, pirms 3 nedēļām
xZ rakstīja: Kids teica pretējo. Kidd: “Here in Dallas we’re going to play a little defense — because we know we can score the ball.” Akmentiņš autora dārzā. Little nozīmē maz. A little nozīmē: domājam par aizsardzību.
kas kas? vai sarkasms? "little" un "a little" sanāk pretējas nozīmes?

  +1 [+] [-]

, 2021-07-16 12:04, pirms 3 nedēļām
Emilio rakstīja: Var jau mūžīgi runāt par to, ka KP ir pārvērtēts un nav pārvērtēts un, ka ir Vienradzis un ka nav nekāds Vienradzis un blablabla. Taču viens ir pilnīgi skaidrs - KP ir stabils 25+10 spēlētājs, ja dod viņam bumbu un ļauj spēlēt. Pie labas veselības arī aizsardzībā viņš nav slikts - labi bloķē metienus un liek izdarīt neērtus metienus. 1:1 perimetrā gan ir švaki, bet tas arī ir saprotams - ar divarpus metriem grūti tikt kājās NBA žiglajiem driblētājiem.
Ko es ar to gribu pateikt? To, ka trenerim ir jāapzinās kāds spēlētājs viņam ir un ka tas ir jāizmanto par 100%. Manuprāt, tā ir totāla izšķērdība - turēt komandā 25+10 spēlētāju ar max kontraktu, kurš var iemest faktiski no jebkurienes, taču reāli uzbrukumā nedot bumbu vai likt tikai stāvēt uz truļa un gaidīt piespēli - pilnīga nekompetence. Un to arī Lukam vajadzētu paurītī iedzīt. Kas attiecas uz THJ kā 2. zvaigzni komandā un seniora slimā suņa murgiem, ka maiņā KP bija kā mazs papildus bonuss viņa dēlēnam - troiku žarītājam. Smiekli nāk par šādiem izteicieniem. Da kas viņš par zvaignzi?! Tad jau Trey Burke un Finnijs-Smits ir lielākais zvaigznes.
nja, šis diezgan labs joks, ja THJ ir 2 zvaigzne komandā, tad tā komanda būs loterijas komanda.

     [+] [-]

, 2021-07-16 12:11, pirms 3 nedēļām
tas_tur rakstīja: kas kas? vai sarkasms? "little" un "a little" sanāk pretējas nozīmes?
Little nozīmē maz, A little defence šeit nozīmē mēs centīsimies. Jā, šajā kontekstā tam ir gandrīz pretējas nozīmes. Piemēram, I am a little fat, nozīmētu, ka esmu nu tāds paresns. To sauc par valodas izjūtu, bez sarkasma. Un vispār lūgtum pielietot loģiku: ir kāds treneris uz pasaules, kurš pirms sezonas pateiktu, ka mēs nespēlēsim aizsardzībā? Kida izteikuma nozīme bija: mēs zinām kā iemest, bet mēs spēlēsim arī aizsardzībā.

  +2 [+] [-]

, 2021-07-16 12:22, pirms 3 nedēļām
xZ rakstīja: Little nozīmē maz, A little defence šeit nozīmē mēs centīsimies. Jā, šajā kontekstā tam ir gandrīz pretējas nozīmes. Piemēram, I am a little fat, nozīmētu, ka esmu nu tāds paresns. To sauc par valodas izjūtu, bez sarkasma. Un vispār lūgtum pielietot loģiku: ir kāds treneris uz pasaules, kurš pirms sezonas pateiktu, ka mēs nespēlēsim aizsardzībā? Kida izteikuma nozīme bija: mēs zinām kā iemest, bet mēs spēlēsim arī aizsardzībā.
ok, paldies, varētu arī būt, neesmu lingvistiķis.

  +1 [+] [-]

, 2021-07-16 12:27, pirms 3 nedēļām
tas_tur rakstīja: ok, paldies, varētu arī būt, neesmu lingvistiķis.
Viss OK, nebija uzbrauciens. Tiešām šajā gadījumā tā ir. Nu tas pats piemērs I have little fat (man nav (lieku) tauku) un I have a little fat (drusku apvēlies).

     [+] [-]

, 2021-07-16 13:54, pirms 3 nedēļām
xZ rakstīja: Viss OK, nebija uzbrauciens. Tiešām šajā gadījumā tā ir. Nu tas pats piemērs I have little fat (man nav (lieku) tauku) un I have a little fat (drusku apvēlies).
Neesmu angļu valodas experts, taču man šķiet, ka, ja tiešām Kids vēlētos pateikt, ka nespēlēs aizsardzībā vai aizsardzībā spēlēs mazāk, nekā uzbrukumuā, lietotu nevis "...play little defence", bet "...play less defence". Attiecīgi - ja saka "play a little defence...", nozīmē, ka mēs uzkapāsim aizsardzībā, taču zinām kā iemest bumbu grozā. Vai, ja pavisam pārfrāzējam - mēs spēlēsim abos galos, taču vairāk būsim uzbrūkoša, nevis aizsargājoša tipa komanda.