Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA draftu varētu pārcelt uz augustu vai septembri

Andrejs Siliņš

NBA draftu varētu pārcelt uz augustu vai septembri
Artūrs Kurucs. Foto: Mikus Kļaviņš, VEF Rīga

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) jauno spēlētāju izvēles ceremoniju jeb draftu koronavīrusa pandēmijas dēļ no jūnija beigām varētu pārcelt uz augustu vai septembri, atsaucoties uz avotiem NBA vadībā, raksta vietnes theringer.com apskatnieks Kevins O'Konors.

Šī gada NAB draftam jānotiek Ņujorkā esošajā Bruklinas "Nets" arēnā naktī uz 26. jūniju pēc Latvijas laika. Tomēr O'Konors raksta, ka vēl neesot skaidrības, vai datums netiks mainīts. "Drafts nevar notikt, kamēr nav pabeigta šī sezona, un līga turēsies tik ilgi, cik vien iespējams, pirms izziņot sezonas priekšlaicīgu izbeigšanu. Līgas avoti sagaida, ka NBA pārcels draftu no jūnija uz augustu vai septembri," raksta O'Konors.

"Klubu pārstāvjiem un skautiem būs daudz laika sagatavoties visai sarežģītam draftam, jo klubiem nebūs iespēja pārbaudīt spēlētājus treniņos un intervijās, kā ari tāpēc, ka nav vienota viedokļa par labākajiem talantiem," O'Konors liek saprast, ka šī gada draftā nav izteiktu potenciālo zvaigžņu.

Šī gada draftam no Latvijas pieteicies viens spēlētājs - "Baskonia" sistēmā esošais Artūrs Kurucs, kurš aizvadīja ļoti labu sezonu īrē "VEF Rīga" rindās. No Baltijas draftam vēl pieteikušies: igauņu uzbrucējs Sanders Raieste ("Kalev.Cramo"), igauņu uzbrucējs Henri Drells (itāliešu "Pesaro"), lietuviešu centrs Mareks Blaževičs ("Rytas") un lietuviešu aizsargs Arns Velička (no "Žalgira" bija izīrēts "Prienai").

Pieteikšanās draftam noslēdzās šonakt. Šogad bez īpašas pieteikšanās var draftēt 1998. gadā dzimušos ārzemju spēlētājus.

Izmantotie resursi:
https://www.theringer.com/