Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Fināliste "Celtics" uz gadu diskvalificē galveno treneri Udoku

Pauls Mots
Pauls Mots

Fināliste "Celtics" uz gadu diskvalificē galveno treneri Udoku
Ime Udoka. Foto: AP/Scanpix

Bostonas "Celtics" galvenais treneris Ime Udoka saņēmis gada diskvalifikāciju. Tālākais speciālista liktenis komandā vēl tikai tiks lemts. Sods piespriests, jo Udoka bija intīmas attiecības ar kādu no kluba darbiniecēm.

Kluba paziņojumā teikts, ka diskvalifikācija stājusies spēkā nekavējoties, tas nozīmē, ka Udoka darbs ar "Celtics" komandu ir pilnībā pārtraukts. Tāpat paziņojumā minēts, ka trenera turpmākais liktenis komandā vēl tiks nolemts.

Udoka atvainojās par radušos situāciju: "Vēlos atvainoties visiem spēlētājiem, faniem, visai "Celtics" organizācijai un manai ģimenei, ka esmu jūs visus pievīlis. Man ir žēl, ka esmu komandu novietojis nepatīkamā situācijā. Es pieņemu komandas lēmumu. Lai izrādītu cieņu visiem, kas ir iesaistīti, es citus komentārus nesniegšu."

Kā ziņo NBA apskatnieks Eidriens Vodžnorovskis, kluba vadība par pagaidu treneri iecēlusi trenera asistentu Džo Mazullu. Udokas labākais asistents Villijs Hārdijs komandu pameta, lai varētu kļūt par Jūtas "Jazz" galveno treneri.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...

     [+] [-]

, 2022-09-23 08:09, aizvakar
Paši izraka sev bedri!

  -1 [+] [-]

, 2022-09-23 08:27, aizvakar
Stulbums

     [+] [-]

, 2022-09-23 10:15, aizvakar
Starpsezona tāda negatīvi dīvaina BOS. Galinari un Roberts.W savainoti. Tagad trenneris sūdus sataisa. Domāju, ka ies prom Udoka. Nesēdēs taču gadu neko nedarot. Tas var ari būt pavērsiens par labu, jo klīst runas, ka Vogels ir kandidātos. Šis trenneris var pacelt komandu. Un pagājušā gada pacēlumu aizsardzībā esot radījis Mazulla. Tā kā nevar teikt, ka Udoka viens ir tas kas aizveda komandu līdz finālam.