Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Džeksons kritizē Porziņģi un meklē iespējas ar viņa maiņu iegūt drafta TOP4 izvēli

Rolands Eliņš

Džeksons kritizē Porziņģi un meklē iespējas ar viņa maiņu iegūt drafta TOP4 izvēli
Kristaps Porziņģis
Foto: USA Today Sports/Scanpix

NBA kluba Ņujorkas “Knicks” prezidents Fils Džeksons apstiprināja, ka saņēmis citu klubu zvanus ar Kristapa Porziņģa maiņas piedāvājumiem, kā arī Džeksons pirmoreiz publiski kritizēja Porziņģa neierašanos uz pēcsezonas komandas sapulci. Savukārt “Vertical” ziņo, ka “Knicks” piedāvājumus ne tikai uzklausījusi, bet arī veikusi.

“Mēs saņemam zvanus par Kristapu,” apstiprināja Fils Džeksons intervijā “MSG Networks”. Jāpiemin, ka šis medijs ir pietuvināts “Knicks” un Džeksons, visticamāk, varēja nesatraukties par neērtu jautājumu uzdošanu. “Lai cik augstu mēs nevērtētu Kristapu un ko viņš ir paveicis mūsu komandas labā, brīdī, kad spēlētājs neierodas uz pēcsezonas sapulci, visi sāk spekulēt, cik ilgi viņš paliks komandā un vai viņš vēlas aiziet no kluba.”

“Līdz ar to mēs saņemam zvanus un mēs klausāmies, kas tiek piedāvāts, taču šobrīd vēl neesam ieinteresēti,” turpināja Džeksons. “Bet, lai cik ļoti mums Porziņģis patiktu, mums jādara tas, kas nāks par labu komandai.

Džeksonam tika vaicāts, kādēļ gan viņš vēlētos aizmainīt spēlētāju, kuru NBA sabiedrībā uzskata par “Knicks” nākones pamatu (jāpiemin, ka iepriekš darījumus tieši ar šādu domu veica arī Džeksons pats). “Jūs zināt, ko mums nesīs nākotne,” sacīja Džeksons. “Vai šī “nākotne” mums nesīs divus pamatsastāva spēlētāju un drafta izvēli vai kaut ko vēl lielāku? (Vai šī būtu netieši nosauktā cena par Porziņģi? Aut.p.) Tā ir lieta, kas mums jāizvērtē. Mēs zinām, kas ir Kristaps. Viņš ir vienradzis, īpašs spēlētājs.”

Baumas par Porziņģa aizmainīšanu radās principā tikai tāpēc, ka Latvijas basketbolists neieradās uz komandas tikšanos pēc pārdzīvojumu un zaudējumu pilnas sezonas, kurā “Knicks” turpināja izcelties ar savu haotismu (piemēram, cenšoties aizmainīt kluba zvaigzni Karmelo Entoniju, kuru bez Entonija paša piekrišanas nemaz nevar aizmainīt). Un Džeksons arī neslēpa savu personisko nepatiku pret Porziņģa rīcību.

“Nedomāju, ka manā ilgajā trenera karjerā bijis spēlētājs, kurš neatnākt uz pēcsezonas tikšanos ar komandu,” sacīja Džeksons. “Tas ar mani nav noticis. Zinu, ka šādas situācijas gadās citās komandās. Viņa brālis un viņa aģents centās mazināt šīs tikšanās nozīmi, taču tā ir cilvēkam iespēja izteikties. Man bija patiešām labas attiecības ar Kristapu pēdējos divos gados, tāpēc šāda rīcība mani patiešām pārsteidza.”

Jāpiemin, ka 2004. gadā uz Džeksona trenētās “Lakers” pēcsezonas tikšanos neieradās Šakils O`Nīls. Viņš tobrīd bija spožākā NBA zvaigzne un vasarā tika aizmainīts uz “Heat”, tiesa, tolaik viņa nesaskaņas ar “Lakers” bija plaši apspriestas arī iepriekš.

Tikmēr savu oriģinalitāti sociālo tīklu izmantošanā atkal apliecinājis “76ers” jaunais talants Džoels Embīds, kurš veicis šādu “Twitter” ierakstu, acīmredzot Porziņģa virzienā: “Mums Filadelfijā ir vienalga par pēcsezonas sapulcēm. Esi laipni aicināts pievienoties!”

Džeksons palaboja mediju iepriekš vēstīto, ka viņam kopš sezonas beigām nav bijusi nekāda komunikācija ar Porziņģi, norādot, ka abi sazinājušies, taču ne ar telefona zvanu, lai gan Fils apgalvoja, ka centies piezvanīt. Džeksons arī kārtējo reizi uzsvēra, ka Karmelo Entonijam labāk būtu spēlēt citā komandā un ka pēc drafta atkal tiks izskatītas viņa maiņas iespējas, tāpat Džeksons nenoraidīja iespēju pagarināt līgumu ar Deriku Rouzu.

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Knicks” uzklausa piedāvājumus par Porziņģi un nosauc savu cenu. Kā ESPN izteicās viens NBA kluba vadītājs, paliekot anonīms, viņš šo cenu uzskatījis par tik augstu, ka “Knicks” vēlme aizmainīt Porziņģi neizskatās nopietna. Tika piesaukta Bostonas “Celtics” interese, bet šonakt “Vertical” prestižais apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis vēstīja, ka “Knicks” pati veikusi vairākus zvanus, vēršoties pie komandām par Porziņģa aizmainīšanu.

Kā raksta “Vertical”, Ņujorka Porziņģa darījumā vēlas iegūt kādu no šī gada drafta pirmajām četrām izvēlēm, lai varētu izvēlēties Džošu Džeksonu, Kanzasas universitātes uzbrucēju. Attiecīgi “Knicks” būtu nepieciešams maiņu veikt jau šovakar. “Knicks” iesaistījusies pārrunās ar “Suns”, par ko tiek ziņotas konkrētākās nianses. “Suns” darījumā varētu piedāvāt pirms gada pirmajā desmitniekā draftētos garos spēlētājus Markīzu Krisu un Draganu Benderu. “Vertical” gan norāda, ka sarunas ir ar ļoti maziem panākumiem un ka “Suns” kategoriski atsakās iekļaut savu jauno saspēles vadītāju Devinu Bukeru jebkāda veida darījumā ar “Knicks”.

ESPN ziņo arī par “Knicks” sarunām ar “Thunder” par Porziņģa maiņu, bet reizē tiek norādīts, ka “Thunder” ir par maz, ko piedāvāt Ņujorkai. Tāpat “Knicks” vērsusies pie visām komandām, kurām ir drafta pirmā piecinieka izvēle – jau pieminētā Fīniksa, kā arī Filadelfija, “Lakers”, “Celtics” un “Kings”.

Jāatgādina, ka “Knicks” jau pieder drafta astotā izvēle. Līdz šim tika plānots ar to izvēlēties saspēles vadītāju, piepildot Džeksona vēlmi iegūt jaunu zvaigzni šajā Ņujorkai nestabilajā pozīcijā, bet Porziņģa aizmainīšanas gadījumā tiks apsvērta iespēja ar astoto numuru draftēt somu talantu Lauri Markanenu. Arī viņš ir augumā ražens spēlētājs ar labu metienu, bet jāuzsver, ka šāda tipa Eiropas spēlētāji reti kad iekļaujas NBA spēlē tik veiksmīgi kā Porziņģis savās pirmajās divās sezonās.Izmantotie resursi:
Phil Jackson confirms New York Knicks fielding...
https://twitter.com/TheVertical/sta...
1 2 3 4 120 komentāri

  +5 [+] [-]

, 2017-06-22 11:49, pirms 6 gadiem
cirvis

     [+] [-]

, 2017-06-22 11:49, pirms 6 gadiem
Uz 76ers!

  +1 [+] [-]

, 2017-06-22 11:51, pirms 6 gadiem
Beidzot pats svarīgākais raksts ir publicēts.
Ja godīgi bračkas tomēr ir luni pieļāvuši, lai arī cik sūdīga situācija, KP vajadzēja ierasties uz to pēdējo tikšanos, lai tur viņš arī visu pasaka. Bet sanāk tagad KP ir vainīgais un kkāds, bet ir tomēr, pamats viņu aiztreidot. Man ir slikta nojausma, ka viņu tomēr aizmainīs, bet es ceru tikai ne uz SAC, Magic vai T-wolves, vislabākais būtu Bostona. Bet nu cerēsim, ka tomēr viņš paliks NYK

  -1 [+] [-]

, 2017-06-22 11:52, pirms 6 gadiem
Nu 4. picks ir Fēniksas Suns. Vēl sliktāks variants par Knicks

 +13 [+] [-]

, 2017-06-22 11:52, pirms 6 gadiem
izskatās vairāk pēc varas izrādišanas nekā pēc reāla treida.

  +4 [+] [-]

, 2017-06-22 11:52, pirms 6 gadiem
Bostonai lielā šanse. Cerams ka nenopūdelēs..

Kristapam arī būtu pozitīvas pārmaiņas..

Lai Knicks vārās savos mēslos. Šie grib savākt Džošu Džeksonu kurš jau apmeklē dusmu-terapiju, jo bija draudējis kādai sievietei iemaukt.

Pareiz, jāmaina kultūra.

  -1 [+] [-]

, 2017-06-22 11:53, pirms 6 gadiem
Baigi žēl

 +13 [+] [-]

, 2017-06-22 11:53, pirms 6 gadiem
man drīzāk izskatās, ka bračkas speciāli ieteca KP neiet uz exit mītingu, lai citas komandas to redzētu un sāktos runas par aiziešanu, tad nu komandas sāk zvanīt un interesēties par KP, un Fiļs redz, ka KP tomēr ir vērtīgākā manta, kas viņam ir... nekur viņu neaizmainīs.

  +7 [+] [-]

, 2017-06-22 11:54, pirms 6 gadiem
zaqwe3 rakstīja: man drīzāk izskatās, ka bračkas speciāli ieteca KP neiet uz exit mītingu, lai citas komandas to redzētu un sāktos runas par aiziešanu, tad nu komandas sāk zvanīt un interesēties par KP, un Fiļs redz, ka KP tomēr ir vērtīgākā manta, kas viņam ir... nekur viņu neaizmainīs.
Tu laikam nepazīsti Filu Džeksonu, viņam ir milzīgs EGO.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-22 11:55, pirms 6 gadiem
bostona nebutu slikti

 +14 [+] [-]

, 2017-06-22 11:55, pirms 6 gadiem
Amon Goeth rakstīja: Tu laikam nepazīsti Filu Džeksonu, viņam ir milzīgs EGO.
Un tu viņu pazīsti??
Slēpts komentārs: BayernM

  +1 [+] [-]

, 2017-06-22 11:55, pirms 6 gadiem
Okc 76ers suns komandas ar skatu nakotne

  +8 [+] [-]

, 2017-06-22 11:56, pirms 6 gadiem
Cik saprotu, tad Porziņģis tieši šo arī gribēja ar to neierašanos uz sapulci? Nu ko var iznākt labi, bet var sanākt tikt uz 76ers, ko pats tik ļoti negribēja. Lakers vai Bostona gan būtu labi varianti, lai arī cik tas Olynyk nebūtu kaitinošs

  -1 [+] [-]

, 2017-06-22 11:57, pirms 6 gadiem
Proti - neierashanos uz komandas peec sezonas sapulci...

bet nu varu arii tagad veel to uzrakstiit :
PAVISAM NOTEIKTI Wannabe Brackas ieteica Kristapam nekur neiet...

 +10 [+] [-]

, 2017-06-22 11:58, pirms 6 gadiem
Šim vīram ir tik liels EGO, ka viņš nespēj sagremot šādu rīcību. Tikai Filam nevajag aizmirst, ka pie visa šī vainīgs ir tikai un vienīgi viņš pats. Pats sāka čakarēt komandu, un tā to turpina darīt vēl šodien.

Variants ar PHI nemaz nebūtu tik slikts, jo ir jauna, ļoti perspektīva komanda. Protams, cita lieta ir pāriet no Ņujorkas uz Filadelfijas tirgu..

Dolans un Fils- "Kā sačakarēt vienu no NBA lielākajām franšīzēm pāris sezonu laikā."
Slēpts komentārs: BayernM

  +8 [+] [-]

, 2017-06-22 12:00, pirms 6 gadiem
yeah rakstīja: Variants ar PHI nemaz nebūtu tik slikts, jo ir jauna, ļoti perspektīva komanda. Protams, cita lieta ir pāriet no Ņujorkas uz Filadelfijas tirgu..
Filadelfija ir starp lielajiem NBA tirgiem un spēles ir labi apmeklētas. WTF, par ko tu runā?

  -1 [+] [-]

, 2017-06-22 12:00, pirms 6 gadiem
Man pietika ar 15min kazino, redzot kaa KP (jaa te pat LATVIJAA! )
metaa pa galdu 50eur cipus kaa kaut kaadu siiceni!
Tur taa nauda arii aiziet...

     [+] [-]

, 2017-06-22 12:00, pirms 6 gadiem
Byfuglien#33 rakstīja: cirvis
Kurš?

  +5 [+] [-]

, 2017-06-22 12:02, pirms 6 gadiem
Es tikai priecātos, ja KP tiktu aizmainīts, ja fils vēl paliek pie stūres ņujorkā.. uz leikeriem kopā ar lopezu un PG aiznākamsezon

  +2 [+] [-]

, 2017-06-22 12:03, pirms 6 gadiem
Arī 76eri būtu tiešām labs variants

  +4 [+] [-]

, 2017-06-22 12:03, pirms 6 gadiem
yeah rakstīja: Dolans un Fils- "Kā sačakarēt vienu no NBA lielākajām franšīzēm pāris sezonu laikā."
Knicks jau pa lielam šāda ir bijusi visu laiku, arī bez Fila un Dolana

 +16 [+] [-]

, 2017-06-22 12:05, pirms 6 gadiem
Pats interesantākais šajā visā ir tieši Fila reakcija...
Paņemt kkādu sapulci par visa pamatu... tiešām?
Fils, kuram komandā ir bijis Rodmens... Kurš neatnāk uz treniņiem, kurš neapmeklē visādus komandas pasākumus, bet vienmēr ir uz strīpas spēles dienā un kapā kā mežonis... Pēkšņi viņš kko muld par sapulci un to, ka nekad neviens nav kavējis tādas sapulces viņa karjerā..;. Jaaa, kāaa tad..
Šitā situācija ir uzpūsta principā no nekā.. Manuprāt arī norims kā sākusies, NY nekur KP neaizmainīs un NY neko neiegūs... kā jau visus pēdējos gadus

  +3 [+] [-]

, 2017-06-22 12:05, pirms 6 gadiem
Kopš kura laika Bukers ir saspēles vadītājs? Tīrs metējs un tā arī spēlē mazā uzbrucēja pozīcijā!

  +4 [+] [-]

, 2017-06-22 12:06, pirms 6 gadiem
Rodas tāda sajūta, ka Fils grib panākt, ka viņu atlaiž, lai var doties ar pilnām kabatām pensijā.

  +3 [+] [-]

, 2017-06-22 12:08, pirms 6 gadiem
BayernM rakstīja: Stipri saubos vai Kristaps veelas iet uz kaadu citu komandu!
Domaaju ka Brackaam par maz naudas Krsitaps dod, un pasam Kristapam arii nepietiek!

tadelj censhaas skruveet cenu!
Vot Porziņģis un viņa bračkas ir pēdējie pamuļķi, bet kautkāds pajolis no sc.com, kurš pat nesaprot, kas ir NBA līgums un maiņas darījums, uzskata sevi par ekspertu.

Sēdies 2!

  +4 [+] [-]

, 2017-06-22 12:08, pirms 6 gadiem
Puiciska izrādīšanās ar neierašanos uz sapulci un loģiskas sekas.Jebkuram cilvēkam uz vecumdienām var būt dīvaini lēmumi u.t.t.,bet Fils jebkurā ziņā ir NBA leģenda.Ja ir ko teikt tad atnāc uz sapulci un pasaki.Tagad sanāk klaja necieņas izrādīšana pret klubu,kurš devis tev iespēju gozēties slavas saulītē.

  +9 [+] [-]

, 2017-06-22 12:09, pirms 6 gadiem
No vienas puses žēl, jo NY ir lielākais tirgus, kas ir ļoti pacēlis KP brendu, kā arī titula iegūšana NY būtu lielisks legacy, pat labāk par Dirku Dalasā.

No otras puses, šobrīd izskatās, ka tikai Celtics var sabīdīt kopā pienācīgu piedāvājumu - un gan treneru štābs, gan front office Ķeltiem ir gaismas gadus priekšā NY. Ja KP tiešām vēlas uzvarēt pāri visam, nebūtu sliktākais variants, arī LV faniem beidzot būsu iespēja vērot KP playoff cīņās, varbūt pat Finālā, ja Cavs pajuks (kā arī regulārās sezonas laikā joprojām būtu agrie mači naktīs jo Celtics arī ir austrumu konferencē). Teorētiski arī Filadelfija varētu ko sabīdīt, bet pat pēc Noela treida viņiem vēl aizvien centru pārprodukcija.

Citas nopietni ieinteresētās puses arī nav no tiem sliktākajiem variantiem - Spurs - varētu kapāt kopā ar Bertānu Popa un Dankana uzraudzībā (bet viņiem nav ko īsti dot pretī, ja vien neizdosies notirgot Oldridžu par top4 picku), Suns - varētu kapāt kopā ar Bookeru, kurš jauns talantīgs, un tur arī citi jauni labi spēlētāji, potenciāls dinastijai, vai Lakers - kas bērnībā bija KP6 mīļākā komanda, un ir jau gandrīz pabeigusi rebuild - pievienojot KP un Paul George šovasar jau nākamsezon varētu tikt playoffs.

Mēs no malas varam gudri spriest, bet svarīgi arī, ko vēlas pats KP. Ja pastāvīgie skandāli, haoss un starmešu gaismas NY viņām traucē koncentrēties spēlei, tad apstākļu maiņa var būt attaisnota. Ne velti uz Wizards atdotais Dženings bija ļoti kiritisks par locker room atmosfēru NY - slava un nauda nav viss, svarīgi arī, lai ar smaidu sejā vari doties uz treniņiem un spēlēm...

  +1 [+] [-]

, 2017-06-22 12:10, pirms 6 gadiem
300kilo rakstīja: Filadelfija ir starp lielajiem NBA tirgiem un spēles ir labi apmeklētas. WTF, par ko tu runā?
Filadelfija un starp lielajiem tirgiem? Kurā vietā? Filadelfijas franšīzes vērtība ir viena no zemākajām līgā, turpretī Ņujorka ir pirmajā vietā. Salīdzināt Ņujorku un Filadelfiju ir aplami. Ja Kristaps nebūtu Ņujorkā, tad ap viņu nebūtu sacelta tāda ažiotāža. Ņujorkā viņš ir kā zem mikroskopa, turpretī Filadelfijā nekas tāds ne tuvu nebūtu.

  +5 [+] [-]

, 2017-06-22 12:12, pirms 6 gadiem
BayernM rakstīja: Stipri saubos vai Kristaps veelas iet uz kaadu citu komandu!
Domaaju ka Brackaam par maz naudas Krsitaps dod, un pasam Kristapam arii nepietiek!

tadelj censhaas skruveet cenu!
tu bišķ jauc ar futbolu. Nevar viņš sev uzskrūvēt cenu šādā veidā.

Bet kopumā būtu baigi interesanti redzēt viņu Bostonā - Thomas, Bradley, Brown, KP, Horfords.

Arī Filadelfija nav tik slikta - TOP jauno talantu bariņš, manuprāt ar visu Embīdu priekšgalā tur varētu baigā ķīmija komandā izveidoties.

Pārējie varianti nav ticami, jo Suns Bookeru točna nedos, bet Lakeriem KP nav interesants. Protams var pievienoties arī kāda 3. puse, bet to redzēsim tuvākajās stundās.

  +4 [+] [-]

, 2017-06-22 12:13, pirms 6 gadiem
Fils tikpat labi var blefot, nedaudz pārmācīt KP , varbūt paskatīties ko piedāvās, bet patiesībā nopietni par aizmainīšanu nedomā.
Ja tomēr KP patiešām ir pieejams tad Eindžam ir jārīkojas tik daudz picku dod, piemest kādu Rozier klāt un cerēt, ka Knicks uzķeras. Porziņģis ķeltos būtu fantastiski

  +7 [+] [-]

, 2017-06-22 12:13, pirms 6 gadiem
Stulbais sportacentrs!!! Novāciet savas debīlās un neadekvātās reklāmas kas neļauj lasīt rakstu! Un ar ieteukiem par adblock ejiet trīs mājas tālāk! Netraucē man reklāmas ja viņas saliktas atbilstoši un varu izvēlēties skatīties vai nē, bet ja mobilā saitē neadekvātas reklāmas saliek kas izlec pa visu ekrānu un izmaina mobilo lapu, vai nav iespējas reklāmu aizvērt, uzskatu ka tas nav normāli!

     [+] [-]

, 2017-06-22 12:14, pirms 6 gadiem
Lai arī, kur dotos KP, man ir šaubas, vai viņš saņems nozīmīgu lomu un varēs progresēt kā līderis. Lai arī ko jūs teiktu par statiem, tomēr NBA to vērtē ļoti augstu. Es KP vietā pieciestu to NYK vadību un lādētu savus 30 p spēlē un darītu visu, lai komanda uzvar.

     [+] [-]

, 2017-06-22 12:17, pirms 6 gadiem
Ņujorkai vajadzēja papētīt Latvijas nacionālās īpatnības - kurzemnieku spīts ir atsevišķa stāsta vērts. Vai tas nāks par labu Kristapa turpmākajai karjerai, to parādīs 2035 gads, kad KP noslēgs savu spožo karjeru NBA. Prozit!
1 2 3 4 120 komentāri