Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Pārceltas vēl trīs Memfisas "Grizzlies" spēles

Edvards Eglītis
Edvards Eglītis

Pārceltas vēl trīs Memfisas "Grizzlies" spēles
Jons Valančūns. Foto: USA Sports Today/Scanpix

Covid-19 kontaktpersonu izsekošanas dēļ Nacionālā basketbola asociācija (NBA) lēmusi uz nenoteiktu laiku pārcelt arī nākamās trīs Memfisas "Grizzlies" spēles. Vakar tika pārcelts mačs starp "Grizzlies" un "Trail Blazers", taču NBA pieņēmusi lēmumu pārcelt arī Memfisas nākamo spēli pret Portlendas komandu, kā arī divas spēles pret Sakramento "Kings".

NBA paziņojusi: "Memfisas "Grizzlies" nākamās trīs spēles - 23. janvārī viesos pret Portlendas "Trail Blazers", 25. un 26. janvārī pret Sakramento "Kings" - tikušas pārceltas atbilstoši līgas Veselības un drošības protokolam. Spēles tiek pārceltas, jo Covid-19 kontaktpersonu izsekošanas dēļ ''Grizzlies'' komandai nav pieejams minimālais nepieciešamais astoņu spēlētāju skaits spēles aizvadīšanai un, lai nodrošinātu spēlētāju veselību un drošību."

Pievienojot šos mačus, šosezon pārcelto spēļu saraksts ir sasniedzis 20 mačus. NBA nācies pārcelt sešas Dāvja Bertāna Vašingtonas "Wizards" spēles, bet "Grizzlies" - piecas, kas ir vairāk nekā jebkurai citai komandai.

"Grizzlies" pēdējo maču aizvadīja 19. janvārī, pieveicot Fīniksas "Suns", taču nākamo reizi, visticamāk, laukumā dosies 29. janvārī, uzņemot Čikāgas "Bulls". Memfisas komanda pārtraukumā dosies ar septiņām uzvarām un sešiem zaudējumiem, kas šobrīd "Grizzlies" ierindo septītajā vietā Rietumu konferencē.

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/NBA/status/1352...