Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Sporta pasaule un atpazīstami cilvēki reaģē uz ''Warriors'' triumfu NBA finālā

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Sporta pasaule un atpazīstami cilvēki reaģē uz ''Warriors'' triumfu NBA finālā
Stefens Karijs. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Naktī uz piektdienu par jauno Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempioni tika kronēta Goldensteitas ''Warriors''. Komanda tika pie sava ceturtā titula astoņu sezonu laikā un šokēja vairumu basketbola līdzjutēju. Sporta pasaule un atpazīstami cilvēki uz notikušo sociālajos tīklos reaģēja atšķirīgi.

NBA fināla vērtīgākā spēlētāja Stefena Karija brālis Sets Karijs publicēja savā Twitter kontā ierakstu: ''Nerunājiet par Stefenu, ja runa nav par labākajiem spēlētājiem basketbola vēsturē. Un es runāju par cilvēkiem, kas turējuši rokā basketbola bumbu''.

Jūtas ''Jazz'' centrs Rūdijs Gobērs bija lakonisks: ''Lūk, šī ir runa... Momenti, kas dzīvos mūžam!''

Bijušais spēlētājs un NBA leģenda Vinss Kārters īpaši apsveica Endrjū Viginsu ar titulu: ''Viginss izlēja sviedrus un smagi strādāja. Apsveicu Tevi, brāli. Tu esi čempions!''

Atlantas ''Hawks'' zvaigzne Trejs Jangs vien pēc Goldensteitas triumfa minēja, cik ļoti vēlas izcīnīt titulu.

Bijušais ASV prezidents Baraks Obama veica ierakstu: ''Ceturtais tituls astoņās sezonās neatstāj nekādas šaubas, ka ''Warriors'' ir viena no lieliskākajām dinastijām NBA vēsturē. Sveicieni fināla vērtīgākajam spēlētājam Karijam, kā arī Dreimondam, Klejam, trenerim Keram un visiem pārējiem ''Warriors'' spēlētājiem''.

Arī tagadējais ASV prezidents Džo Baidens sumināja ''Warriors'' ar kārtējo titulu: ''Apsveicu Goldensteitas ''Warriors'' ar kārtējo NBA čempiones titulu. Apsveicu arī Stefenu Kariju ar leģendāro sniegumu. Spēks ir skaitļos. Šī ir Amerika. Tiekamies ar Jums Baltajā namā''.

Kāds NBA līdzjutējs publicējis foto kolāžu ar ''Warriors'' pretiniekiem, kas pēc zaudējuma sērijā bijuši nokausēti.

Kāds fans arī atklāja savas domas par ''Warriors'' un ''Grizzlies'' savstarpējām attiecībām: ''Goldensteitai un Memfisai nav sāncensība. Viena komanda sastāv no vairākām leģendām, kas uzvar titulus, kamēr otra sastāv no daudz jauniem spēlētājiem, kuriem vienkārši patīk daudz runāt''.

Aktieris Džošs Gads apsveica ''Warriors'' ar triumfu un atklāja, ka ir patiesi priecīgs par šādu iznākumu: ''Šī komanda ir lieliska un Stīvs Kers pats par sevi ir fantastisks cilvēks. Apsveicu visu Sanfrancisko!''

Pāris līdzjutēju arī iesmēja par Kevinu Durentu, publicējot vairākus foto ar to, kā viņš varētu justies pēc Goldensteitas pamešanas.