Jokiča 40 punkti neglābj no klupiena pret ''Wizards'', ''Warriors'' pārspēj ''Knicks''
Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) negaidītu zaudējumu piedzīvoja Denveras ''Nuggets'', savukārt Goldensteitas ''Warriors'' apspēlēja Ņujorkas ''Knicks''. Oklahomsitijas ''Thunder'' tika pie panākuma pār Detroitas ''Pistons''.
• Denveras ''Nuggets'' piedzīvoja negaidītu klupienu savā laukumā pret Vašingtonas ''Wizards'' – 123:126.
• Uzvaru nesošo metienu ar ļoti tālu trejaci trāpīja Džordans Pūls, kuram mačā 19 punkti un sešas piespēles.
• Mājinieku rindās Nikola Jokičs iekrāja 40 punktus, 13 bumbas zem groziem un deviņas piespēles. 24+6+7 Džamalam Marejam, bet 22 punkti un 11 piespēles Raselam Vestbrukam.
• Karjeras labāko spēli aizvadīja pagājušā NBA drafta otrā izvēle Aleksandrs Sars, kuram 34 punkti un sešas bumbas zem groziem.
• ''Wizards'' tika pie otrās uzvaras pēc kārtas, bet ''Nuggets'' cieta trešo zaudējumu iepriekšējās piecās spēlēs.
JORDAN POOLE WINS IT FROM WAY DOWNTOWN 🤯😱🚨 pic.twitter.com/OtymzdFekX
— NBA (@NBA) March 16, 2025
• Goldensteitas ''Warriors'' savā laukumā ar 97:94 pieveica Ņujorkas ''Knicks''. Stefens Karijs ar 28 punktiem bija rezultatīvākais, bet viesu rindās Karlam Entonijam Taunsam 29 punkti un 12 atlēkušās bumbas.
• Vienā no minūtes pārtraukumiem uz ''Knicks'' soliņa izcēlās asa vārdu pārmaiņa starp galveno treneri Tomu Tibodo un vienu no komandas atslēgas spēlētājiem Džošu Hārtu.
Everything is fine....nothing to see here pic.twitter.com/uE305ntObS
— KnicksNation (@KnicksNation) March 16, 2025
• Memfisas ''Grizzlies'' mājās ar 125:91 sagrāva Maiami ''Heat''. Džerens Džeksons bija rezultatīvākais ar 31 punktu, bet Dezmonds Beins atzīmējās ar 22+10+8.
• Oklahomsitijas ''Thunder'' izbraukumā pārspēja Detroitas ''Pistons'' – 113:107. Šejs Gildžess-Aleksandrs sabēra 48 punktus un atdeva sešas piespēles.
Skaties NBA spēles un citus sporta notikumus Go3 Sport kanālos un Go3 televīzijā!
NBA spēles
Spēle | Rezultāts | Spēle | Rezultāts | |
---|---|---|---|---|
Nets – Celtics | 113:115 | Pistons – Thunder | 107:113 | |
Rockets – Bulls | 117:114 | Grizzlies – Heat | 125:91 | |
Bucks – Pacers | 126:119 | Warriors – Knicks | 97:94 | |
Spurs – Pelicans | 119:115 | Nuggets – Wizards | 123:126 |