Porziņģis paraksta reklāmas līgumu ar sporta dzērienu kompāniju
Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas "Knicks" latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis parakstījis reklāmas līgumu ar sporta dzērienu uzņēmumu "BodyArmor", kas daļēji pieder Losandželosas "Lakers" superzvaigznei Kobem Braientam.
20 gadus vecais Porziņģis jau iepriekš bija vienojies par sadarbību ar vēl diviem citiem uzņēmumiem - aviokompānija "Delta Air Lines" palīdz Porziņģu ģimenei ar biežo lidojumu nodrošināšanu uz Latviju, savukārt "Shifman Mattress" izgatavoja īpaši Kristapam piemērotu gultas matraci. Tagad Porziņģis noslēdzis līgumu ar sporta dzērienu uzņēmumu "BodyArmor".
"Redzēju, ka citi spēlētāji to lieto, veikalā iegādājos un man tas ļoti garšoja," savu pirmo saskarsmi ar "BodyArmor" sporta dzērienu atklājis Porziņģis. Turpmāk paša latvieša attēls būs veikalos un plakātos uz ielām, kas reklamēs "BodyArmor" dzērienu, līdzīgi kā to jau dara Džeimss Hārdens un Klejs Tompsons. Pirmā akcija ar Porziņģa dalību paredzēta jau šā mēneša laikā, kad 12 dienu garas akcijas uzvarētājam būs iespēja satikties ar latviešu basketbolistu.
"Kriss bijis mūsu radaros kopš drafta, šī būs lieliska sadarbība, jo viņam tiešām ļoti garšo mūsu produkts," citēts "BodyArmor" līdzdibinātājs un īpašnieks Maiks Rīpouls. "Kamēr viņu ieraudzītu kāda cita dzērienu kompānija, viņš jau būtu izcīnījis divus čempiontitulus un desmit reizes piedalījies Visu zvaigžņu spēlēs."
Viens no "BodyArmor" investoriem un trešais lielākais īpašuma daļu turētājs ir "Lakers" zvaigzne Kobe Braients, bet uzņēmumā investējuši arī populārie amerikāņu futbolisti Endrjū Laks un Robs Gronkovskis, beisbolists Maiks Trouts, ka arī citi šo sporta veidu pārstāvji.
Porziņģa popularitāte ļāvusi strauji augt arī mārketinga iespējām. Piemēram, novembrī Porziņģa krekls bija sestais pārdotākais oficiālajās kreklu pārdošanas vietās, piekāpjoties vien Stefanam Karijam, Lebronam Džeimsam, Kobem Braientam, Maiklam Džordanam un Kevinam Durantam.
Pēc šīs sezonas beigsies arī Porziņģa un "Nike" pašreizējais līgums, un abas puses tuvākajā laikā uzsākšot sarunas par jauna līguma slēgšanu.
Izmantotie resursi:
ESPN
+8 [+] [-]
+5 [+] [-]
+6 [+] [-]
+2 [+] [-]
+4 [+] [-]
Taču, ja runājam par konkrēto dzērienu, ko sauc par "sporta dzērienu", tad tas nav nekas vairāk kā parasta limonāde, kur ir nedaudz klāt piebērti elektrolīti. Salīdzinājumam, konkrētajā "BodyArmour" cukura ir tikpat cik kkādā "Fanta" limonādē.
[+] [-]
Savukārt to "veselīgums" sākas un beidzas konkrētā lietotāja izpratnē un veselajā saprātā. Ir gadījumi, kad ko tādu var un pat būtu vēlams izdzert, bet ir gadījumi, kad to nekādā gadījumā nav jādzer.
Problēma jau ir kur - cilvēks izlasa "sporta dzēriens", prātā izdomā, ka tad jau tas ir baigi vērtīgs, labs un noderīgs un sāk to dzert dien dienā, kas noteikti nav pareizā pieeja.
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
uzzini, kāpēc ir pievienots cukurs jebkuram sporta dzērienam un kādēļ tas ir nepieciešams enerģijas atjaunināšanai, tad gvelz par fantām
-2 [+] [-]
Tagad varbūt jums dulburiem pieleks, kāpēc to liek klāt dzērieniem un kam tie tiek pielietoti! :-D:-D
-3 [+] [-]
-4 [+] [-]
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
-1 [+] [-]
+2 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
https://twitter.com/kobebryant
+1 [+] [-]
Es pieturos pie viedokļa, ka daudz kaitīgāk ir domāt, ka tas, ko tu lieto (lai vai kas tas būtu, protams, neskaitot narkotikas u.tml.), ir kaitīgs. Jo tādējādi tu kļūsti par savu iedomu/aizspriedumu vergu un neapzināti nodari sev daudz vairāk ļauna, nekā nodarītu tev šie ēdieni vai dzērieni.
Protams, kas par daudz, tas par skādi, bet nu tas attiecas uz pilnīgi visu.