Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Gārnets izbeidz mēģinājumus kļūt par ''Timberwolves'' īpašnieku

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Gārnets izbeidz mēģinājumus kļūt par ''Timberwolves'' īpašnieku
Kevins Gārnets. Foto: AFP/Scanpix

Kevins Gārnets, kurš savu basketbola slavu iemantoja Minesotas ''Timberwolves'' formā, savā ''Instagram'' profilā paziņojis, ka viņa centieni kļūt par jauno komandas īpašnieku ir noslēgušies neveiksmīgi. Jau sen zināms, ka starp Gārnetu un esošo īpašnieku Glenu Teiloru nevalda labas attiecības un arī šoreiz tās patraucējušas pusēm vienoties.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Minesotas ''Timberwolves'' īpašnieks Glens Teilors 2020. gada vasarā sāka izvērtēt iespēju pārdot klubu. Viens no interesentiem iegādāties vienību bija kluba slavenākais basketbolists Kevins Gārnets. Tāpat interesējās NFL komandu Minesotas ''Wikings'' un Klīvlendas ''Browns'' īpašnieki.

Savā ''Instagram'' profilā Gārnets paziņojis, ka nebūs nākamais ''Timberwolves'' īpašnieks. ''Tā, lai jūs visi ziniet. Mani mēģinājumi kļūt par ''Timberwolves'' īpašnieku ir beigušies. Paldies Glen, ka neesi mainījies un biji tāds, kādu gaidīju.''

Starp Gārnetu un esošo īpašnieku nevalda siltas attiecības. Kad 2015. gadā Gārnets atgriezās ''Timberwolves'' no Bruklinas ''Nets'', viņam bijusi vienošanās ar Teiloru un toreizējo galveno treneri Flipu Saundersu, ka pēc karjeras beigām Gārnets ieņems amatu organizācijas iekšienē un pievienosies īpašnieku vidū. Glens Teilors atkāpās no šīs vienošanās brīdī, kad mūžībā devās Flips Saunderss.

Minesotas ''Timberwolves'' ir līgas vājākā komanda. Ar septiņām uzvarām un 29 zaudējumiem tā atrodas pārliecinoši pēdējā vietā visā līgā.

Izmantotie resursi:
https://sports.yahoo.com/kevin-garn...