Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Kuminga un ''Warriors'' beidzot vienojas par jaunu līgumu

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Kuminga un ''Warriors'' beidzot vienojas par jaunu līgumu
Džonatans Kuminga. Foto: AP/Scanpix

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tieši uz treniņnometnes sākumu vienošanos ar Goldensteitas ''Warriors'' par jaunu līgumu panācis Kongo uzbrucējs Džonatans Kuminga.

Goldensteitas ''Warriors'' vadība teju visas starpsezonas garumā centās noturēt Kumingu, izsakot vairākus līguma piedāvājumus, taču līdz šim uzbrucēja pārstāvji tos bija noraidījuši.

Nu pusēm izdevies panākt divu gadu līgumu par kopējo summu 48.5 miljonu ASV dolāru apmērā. Kā ziņo ESPN apskatnieks Šāmzs Šaranija, pēc pirmās sezonas klubs iestrādājis opciju līgumu izjaukt un vienoties par jaunu summu. Tādējādi Kuminga piekāpies – iepriekš basketbolists izteicās, ka būtu gatavs piekrist ''Warriors'' piedāvājumam, ja otrā sezona līgumā būtu ar spēlētāja opciju.

22 gadus vecais uzbrucējs pagājušajā NBA sezonā piedalījās 47 mačos, vidēji atzīmējoties ar 15.3 punktiem, 4.6 atlēkušajām bumbām un 2.2 rezultatīvām piespēlēm.

''Warriors'' jauno NBA sezonu sāks naktī uz 22. oktobri, kad izbraukumā viesosies pie Losandželosas ''Lakers''.

Izmantotie resursi:
https://x.com/ShamsCharania/status/...

     [+] [-]

, 2025-10-02 08:15, pirms mēneša
Izjaukt līgumu... gluži vai sasmējos.
Tā arī nesapratu, kāpēc Kuminga nepārgāja uz Kings. Domājams, GSW tendences rotācijā nemainīsies un Kuminga tiks pie jēdzīga spēles laika tikai tad, kad vecie zēni viņa pozīcijā t.i. Grīns ar Batleru, notraumēsies(un vēl jau ir Badijs, Moodijs un Peitons(mazāk), kuri mēdz pa 3.nr. spēlēt).

     [+] [-]

, 2025-10-02 18:05, pirms mēneša
Tāpēc ka GSW paprasīja pie Monka klāt neaizsargātu 1k piku un Kings nolema ka Danlivijs ir mazliet nekaunīgs.