Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:135, Did:0, useCase: 3

Bertānam deviņi punkti, Porziņģa "Cajasol" galotnē zaudē "Barcelona"

Agris Suveizda

Bertānam deviņi punkti, Porziņģa "Cajasol" galotnē zaudē "Barcelona"
Dairis Bertāns
Foto: Philipp Korting, Sportacentrs.com

Ārzemju čempionātos spēles aizvadījuši vairāki Latvijas basketbolisti. Spānijā Kristaps Porziņģis guva trīs punktus pret "Barcelona" (57:62), savukārt Dairis Bertāns iemeta deviņus punktus "Rio Natura Monbus" (81:89) grozā. VTB Vienotajā līgā ar 12 punktiem izcēlās Jānis Blūms.

Spānija

"Barcelona" spēli sāka ar 9:2 izrāvienu un lielāko pirmā puslaika daļu bija nelielā vadībā, taču pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta 34:34. Trešajā ceturtdaļā "Cajasol" izdevās iegūt piecu punktu pārsvaru (48:43) un vēl spēles 36.minūtē bija vadībā ar 54:52. Tomēr galotnē aukstasinīgāka izrādījās "Barcelona", kas septiņus gadus pēc kārtas ir iekļuvusi Spānijas čempionāta finālā - pieci punkti pēc kārtas, un 62:57 visā mačā.

Kristaps Porziņģis laukumā atradās deviņas minūtes un 59 sekundes un guva trīs punktus (2p. - 1/3, 3p. - 0/2, 1p. - 1/1). Porziņģa kontā arī viena atlēkusī bumba. "Cajasol" piedzīvoja devīto zaudējumu 17 spēlēs un turnīra tabulā ieņem 11.vietu. Savukārt "Barcelona" ar 12 uzvarām atrodas trešajā pozīcijā, visai tālu atpaliekot no abām līderēm Madrides "Real" (16-0) un "Valencia" (15-2).

Tabulas kaimiņu duelī zaudējumu piedzīvoja arī "Bilbao", kas viesos tomēr nesasmēla izlieto ūdeni pret "Rio Natura Monbus". Mājinieki pirmā puslaika izskaņā bija vadībā ar plus 18 (44:26), bet pamatlaika 35.minūtē abas komandas šķīra vairs tikai divi punkti (77:75). Galotnē baski nespēja glābties no desmitā zaudējuma 17 spēlēs - 81:89.

Dairis Bertāns laukumā bija 28 minūtes un 34 sekundes, guva deviņus punktus (2p. - 1/3, 3p. - 2/5, 1p. - 1/3), atdeva četras rezultatīvas piespēles un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. "Bilbao" (7-10) atrodas 12.vietā, bet šodienas pretinieki (6-11) - pozīciju zemāk.

VTB līga

VTB Vienotajā līgā uz pagaidu sesto pozīciju pakāpās Kazahstānas komandas "Astana", kas savā laukumā sakāva "Krasnye Oktyabry" (106:86) un svinēja piekto panākumu 13 mačos. "Astana" pamatus uzvarai ielika jau pirmajā puslaikā, kas tika uzvarēts ar iespaidīgu rezultātu 62:38. Jānis Blūms laukumā pavadīja 19 minūtes un 50 sekundes, guva 12 punktus (2p. – 0/1, 3p. – 3/3, 1p. – 3/4), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un pieļāva vienu kļūdu.

Izmantotie resursi:
Главная | Единая Лига ВТБ
ACB.COM