Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:135, Did:0, useCase: 3

Čavars dalību Čempionu līgā noslēdz ar aktīvu sniegumu aizsardzībā

Matīss Kleinbergs
Matīss Kleinbergs

Čavars dalību Čempionu līgā noslēdz ar aktīvu sniegumu aizsardzībā
Klāvs Čavars aizsardzībā Foto: FIBA

Otrdien, 16. decembrī, dalību FIBA Čempionu līgā noslēdza arī Latvijas izlases centra Klāva Čavara pārstāvētā Baku "Sabah" vienība, kas viesos ar 82:106 (24:25, 22:17, 12:33, 24:31) piekāpās Berlīnes "Alba".

"Sabah" pārspēlēm varēja kvalificēties ar uzvaru savā mačā, kā arī "Nymburk" neveiksmi spēlē pret "Elan Chalon". Otrais nosacījums piepildījās, jo Čehijas klubs pretinieku pārākumu atzina ar 84:97.

Čavars šajā spēlē uz parketa pavadīja 24 minūtes, kuru laikā guva sešus punktus (3/4 2p., 0/0 3p., 1/2 1p.), izcīnīja tikpat atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja trīs pretinieku metienus.

Latvijas izlases centrs arī trīsreiz pārkāpa noteikumus un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -12.

Baku kluba rindās ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Gerijs Bleikss, bet pretinieku labā ar 17 punktiem atzīmējās Mouzess Vuds.

FIBA Čempionu līgas B apakšgrupa

VKlubsBilance+/-
1.Alba5-1+66
2.Elan Chalon5-1+26
3.Nymburk1-5-34
4.Sabah1-5-58