Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Koham 28 punkti, ''Liepāja'' veic 17:0 izrāvienu un pārliecinoši pārspēj LU

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Koham 28 punkti, ''Liepāja'' veic 17:0 izrāvienu un pārliecinoši pārspēj LU
Verners Kohs. Foto: Mikus Kļaviņš

Šodien pārbaudes spēlē Liepājā vietējā basketbola komanda, veicot 17:0 izrāvienu, pārliecinoši ar 97:69 apspēlēja ''Latvijas Universitātes'' komandu. Par rezultatīvāko liepājnieku rindās ar 28 punktiem kļuva Verners Kohs, kamēr 17 punkti Kārlim Šiliņam.

Uzvaru kārtējā pārbaudes spēlē pirms jaunās basketbola sezonas šodien izcīnīja ''Liepājas'' basketbolisti, kuri savā laukumā pārliecinoši ar 97:69 apspēlēja ''Latvijas Universitātes'' komandu, kuru vienu reizi šajā pirmssezonā bija jau uzvarējuši.

Spēle bija visai līdzīga līdz tās otrajai daļai, kad pie rezultāta 73:60 par labu ''Liepājai'' Artūra Visocka-Rubeņa trenētie basketbolisti veica 17:0 izrāvienu un panāca +30 - 90:60. Atlikušajā laikā uzvarētāja noskaidrošana bija tikai formalitāte. Par rezultatīvāko basketbolistu ''Liepājas'' rindās kļuva no ''VEF Rīga'' pārnākušais Verners Kohs, kurš atzīmējās ar 28 punktiem.

Vairāk kā desmit punktus guva vēl trīs citi ''Liepājas'' basketbolisti - Kārlis Šiliņš izcēlās ar 17 punktiem, Oskars Hlebovickis ar 14, bet Roberts Bērziņš ar 13. Joprojām liepājniekiem nepalīdzēja viens no līderiem Renārs Birkāns.

''Latvijas Universitātes'' rindās par rezultatīvāko ar 13 punktiem kļuva Ričards Vitoļskis, kamēr desmit punkti Reinim Avotiņam un Dāvidam Vīksnem.

Jaunā Latvijas-Igaunijas sezona sāksies 1. oktobrī ar pagājušo finālistu ''VEF Rīga'' un ''Kalev/Cramo'' dueli Rīgā.