Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Pārceltas tuvākās "Latvijas Universitātes" un "VEF Rīga" spēles

Emils Ozerinskis

Pārceltas tuvākās "Latvijas Universitātes" un "VEF Rīga" spēles
Valters Briedis un Emīls Krūmiņš. Foto: Sandijs Leicis|LU basketbols

"Pafbet" Latvijas-Igaunijas basketbola līgā netiks aizvadītas šonedēļ paredzētās Rīgas komandu spēles, tādējādi Latvijas komandu pārcelto spēļu skaitam čempionātā nu jau sasniedzot deviņas.

Īsi pēc jaunā gada tika paziņots, ka Covid-19 saslimšanu dēļ pārceltas četru Latvijas komandu spēles. Tika pārceltas divas "Ogres" mājas spēles, Kurzemes komandu viesošanās Igaunijā, valmieriešu mājas spēle pret igauņiem, kā arī "Ventspils" spēle pret Gaujas krasta komandu. Tādējādi šīs spēles pievienojās pārceltajam pēdējam Latvijas kausa ceturtdaļfināla mačam, kurā bija jāaizvada Kurzemes derbija cīņa.

Vienīgās komandas, kas gadu varēja iesākt pēc paredzētā kalendāra bija abas galvaspilsētas vienības "VEF Rīga" un "Latvijas Universitāte", kuru savstarpējā spēlē vefiņš guva sezonas 14. uzvaru. Tomēr pēc šīs cīņas kļuvis zināms, ka Latvijas čempionē fiksēti vairāki saslimšanas gadījumi. Tāpat Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka saslimšanas fiksētas arī studentu rindās.

Rezultātā pieņemts lēmums pārcelt uz pagaidām nenoteiktu laiku šonedēļ paredzētās galvaspilsētas komandu spēles. Rītdien LU studenti nedosies uz Igaunijas galvaspilsētu, lai spēlētu pret "TalTech". Savukārt svētdien LU nedosies uz izbraukumu "Ogrē", kamēr Rīgas VEF tiks pārcelta spēle ar Rakveres "Tarvas".

"Ogre" pavēstījusi, ka ar līgas vadību tiek runāts par cita iespējamā pretinieka piemeklēšanu svētdienai, un tā varētu būt "Tarvas" komanda, ja rītdien paredzētajos testos Rakveres komandā netiks konstatēta inficēšanās ar Covid-19.

Izmantotie resursi:
Pafbet LAT-EST: pārceltas vēl trīs Latvijas...

     [+] [-]

, 2022-01-11 19:36, pirms nedēļas
nu tad varētu visi iziet procesu un janvāra beigās turpinātu līdz fināliem. bez stresa.