Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Misus tiek atbrīvots no "Valkas/Valgas" trenera amata, vietā stāsies Kazahstānas izlases vadītājs

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Misus tiek atbrīvots no "Valkas/Valgas" trenera amata, vietā stāsies Kazahstānas izlases vadītājs
Armands Misus. Foto: Ģirts Gertsons

Latvijas un Igaunijas robežpilsētas basketbola komanda “Valga-Valka” ir pārtraukusi sadarbību ar galveno treneri Armandu Misu un noslēgusi līgumu ar Mihailu Karpenko.

Kluba vadība ziņo, ka no 5. novembra par jauno “Valga-Valka” galveno treneri kļūs 42 gadus vecais Mihails Karpenko - esošais Kazahstānas nacionālās basketbola izlases galvenais treneris, kurš savas trenera gaitas uzsācis jau 1997. gadā.

Iepriekšējo (2017.-2018.) sezonu Karpenko aizvadījis VTB Vienotajā līgā kā galvenais treneris basketbola klubā “Astana” , kā arī iepriekš sevi pierādījis, trenējot gan Krievijas, gan Kazahstānas klubus.

““Valgas-Valkas” basketbola komandai sezona ir iesākusies neveiksmīgi, un jāatzīst, ka līdzšinējam galvenajam trenerim A. Misum neizdevās saliedēt komandu, lai tā pilnībā realizētu savu potenciālu. Protams, tam ir arī objektīvi iemesli, jo komanda tika nokomplektēta salīdzinoši vēlu un sagatavošanās laiks bija ļoti īss. Lai saglābtu šo sezonu, ir vajadzīgas pārmaiņas,” situāciju skaidro basketbola kluba sabiedriskais vadītājs Vents Armands Krauklis.

Kluba menedžeris Roberts Petersons apgalvo, ka trenera maiņa varētu sapurināt komandu un sniegt jaunu motivāciju uzvarēt katrā spēlē: “Tāda ir dzīve un basketbols - ja negūsti rezultātus, tad kaut kas ir jāmaina” .

Liepājnieks Armands Misus par kluba “Valga-Valka” galveno treneri kļuva augusta beigās un Latvijas - Igaunijas apvienotās līgas turnīrā viņa vadībā tika aizvadītas septiņas spēles ar bilanci 1-6.

Karpenko pie komandas stūres varēs debitēt jau piektdien, 9. novembrī, plkst. 19.00 Valgas sporta hallē, jo “Valga-Valka” mājas spēlē tiksies ar “Ventspils” vienību.

Informāciju sagatavoja:
Valkas novada domes
Elektronisko plašsaziņu līdzekļu speciāliste
Dace Pūce

     [+] [-]

, 2018-11-05 19:19, pirms 3 gadiem
Tad jādoma ka Miglinieks vai Endzelis vai Sipoliņš varētu atgriezties kādā Latvijas komandā (kaut Miglinieks ir līders un domāju prom viņu nelaidīs)

  +1 [+] [-]

, 2018-11-05 19:33, pirms 3 gadiem
Tas bija paredzams. Valga īpaši neauklējas ar treneriem.

  +2 [+] [-]

, 2018-11-05 20:34, pirms 3 gadiem
Vai būs arī mazie, sīkstie kazahu puiši - leģionāri? Nu, tādi kā Barsy bija - pohož na jātniekiem...

     [+] [-]

, 2018-11-05 20:38, pirms 3 gadiem
Starp citu, Brožes jaunskungs (varbūt kungs), vai tiešām neniez roka uzrakstīt - menedžeris Roberts Petešons? Ak, kauns? Bet zviedriem uzvārdus, kuri laiku laikos rakstīti tieši tāpat, piemēram, nupat par hokeju - Eliass Petersons, kropļot nav kauns?

  +2 [+] [-]

, 2018-11-05 20:44, pirms 3 gadiem
Nez sis citur darba atrast nevareja?Bo VTB uz sejieni?Atalgojums ari reizes 20 mazaks..

  +3 [+] [-]

, 2018-11-05 21:36, pirms 3 gadiem
Uz papīra Valkai sastāvs ir diezgan labs, tāpēc pēc tik neveiksmīga sezonas sākuma trenera maiņa būs loģiska. Vienīgi, kā būs ar Karpenko, jo, cik esmu sekojis līdzi Kazahstanas izlases mačiem, ir sajūta, ka no trim spēlēm divas ir toto. Bet varbūt tā ir tikai Āzijas īpatnība.

  +2 [+] [-]

, 2018-11-06 00:29, pirms 3 gadiem
tāds "sīkums", bet Karpenko jau vairāk kā 4 mēn. nav Kazahstānas izlases treneris, bet gan 28 g. jaunais lietuvietis Renatas Kurilionokas.
https://www.inform.kz/en/new-coach-...
var jau arī FIBA lapā uzmest aci statiem, ja nav slinkums..