Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2980, Did:0, useCase: 1
6

#20 "eXi": veterāni sportā, talants un darbs - vai izmērāmi lielumi?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas noslēdzošo 20. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Rīga", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:03:56 – šodien raidījumā;0:03:57 – 0:30:00 – talants vai darbs. Vai to var izmērīt?0:31:16 – 1:04:55 – veterāni sportā;1:04:56 – 1:18:09 – vai sportistam ir būtiski, kas ir viņa pārstāvētās sporta federācijas prezidents?Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #20 “eXi”: veterāni sportā, talants vai darbs, vai sportistam svarīgi funkcionāri?

#19 "eXi": kā pārtraukt zaudējumu sērijas? Latviešu treneri – laba eksportprece?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas 19. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Alfa", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:04:11 – šodien raidījumā;0:04:12 – 0:14:07 – pasaules čempionāts Rīgā. Kāds tas ir?0:14:08 – 0:52:46 – ieilgušas zaudējumu sērijas. Kā tikt uz uzvaru takas?0:54:00 – 1:29:23 – latviešu treneri ārzemēs – cik pieprasīti?Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #19 "eXi": kā pārtraukt zaudējumu sērijas? Latviešu treneri – laba eksportprece?
2

#18 "eXi": ideāls izlases spēlētājs, vietu pirkšana jauniešu izlasēs, elki sportā...

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas 18. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Alfa", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:04:23 – šodien raidījumā;0:04:24 – 0:54:55 – kāds ir ideāls izlases spēlētājs?0:56:12 – 1:21:36 – elki sportā.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #18 "eXi": ideāls izlases spēlētājs, vietu prikšana jauniešu izlasēs, elki sportā...

Ramirent Nacionālā basketbola līga. Finālsērijas 4.spēle: BK Jelgava - Kandava/Anzāģe. Spēles ieraksts

Ramirent Nacionālā basketbola līga. Finālsērijas 4.spēle: BK Jelgava - Kandava/Anzāģe. Spēles ieraksts

"Užavas" kausa pusfināla spēlē "Ventspils" piedzīvo sakāvi pret “VEF Rīgu”

"Užavas" kausa pirmajā pusfināla spēlē “Ventspils”, savu līdzjutēju atbalstīti, piekāpās ar rezultātu (62:87) “VEF Rīga” komandai. Spēles pēdējo ceturtdaļu rīdzinieki mājiniekus apspēlēja ar rezultātu (17:31), kas izšķīra spēles likteni. Rezultatīvākais spēlētājs bija Kristers Zoriks, kurš iemeta 18 punktus. Piedāvājam noskatīties īsu spēles apskatu.

Pirmajā "Užavas" kausa pusfināla spēlē "Liepāja" apspēlē "Valmiera Glass/ViA" komandu

"Užavas" kausa izcīņas pirmajā pusfināla spēle noslēdzās ar rezultātu 77:69, un "Liepāja" dosies uz Valmieru ar pluss astoņu punktu pārsvaru. Mājinieku rindās 15 punktus guva gan Vanags, gan Bērziņš un viesu rindās izcēlās Beks ar 17 punktiem. Piedāvājam noskatītie īsu spēles apskatu

Latvijas basketbola Užavas kauss: BK Ventspils - BK Ogre. Spēles ieraksts

Latvijas basketbola Užavas kauss: BK Ventspils - BK Ogre. Spēles ieraksts
2

"Ogre" nespēj sasmelt izlieto ūdeni un piekāpjas kausa spēlē "Ventspilij"

"Ventspils" ar rezultātu 86:78, savu skatītāju klātbūtnē, uzvarēja "Ogri" , un divu spēļu summā izcīnīja dalību Latvijas basketbola "Užavas" kausa pusfinālā. Ierastā kausa fināla vietā, "VEF Rīga" un Ventspils spēkosies jau pusfinālā. Piedāvājam noskatīties īsu spēles apskatu.

"Buki" Užavas kausa izcīņu sāk ar uzvaru Salaspilī

Drošu uzvaru Užavas kausa izcīņas pirmajā spēlē izcīnījuši Gulbenes „Buki“, ar 73:49 viesos pārspējot Salaspils Sporta skolas vienību. Ar 15 punktiem uzvarētāju komandu atbalstīja Jānis Antrops un Rihards Bērziņš. Mājiniekiem rezultatīvākais Kristiāns Armanovs ar 14 gūtajiem punktiem.

Blūms - out! Emocionāls atskats uz basketbola izlases bijušā kapteiņa karjeru

Piedāvājam video atskatu uz Jāņa Blūma karjeru. Šis video tika īpaši gatavots Latvijas izlases ilggadējā kapteiņa noslēdzošajai karjeras spēlei, kas norisinājās sestdien, 17. septembrī, Saldū.

"Kandava/Anzāģe", uzvarot Gulbenes "Bukus", panāk sērijas trešo spēli

"Ramirent" Nacionālās basketbola līgas sērijā par 3.vietu šovakar Gulbenes "Buki" uzņēma "Kandava/Anzāģe" komandu. Uzvaru ar 69:63 izcīnīja viesi, tādējādi neļaujot "Bukiem" šodien tikt pie bronzas godalgām un pagarinot sēriju. Bronzas ieguvējus noskaidrosim 10.maijā, kad abas komandas spēkosies vēlreiz.
Mārtiņš Gulbis. Foto: FIBA

#9 "Lec augstu": Nervus kutinošais sieviešu basketbols un ironiskā Liepājas basketbola sezona

Kur beidzas basketbols un sākas popkultūra? Iespējams, ka tieši šī epizode sniegs atbildi uz šo jautājumu. To turpinās meklēt “Lec Augstu” vadītāji - Niks Gaigalietis un Linda Paulauska. Sarunas un vingrinājumi ar garākajiem basketbolistiem un lielākajām popzvaigznēm.Viesis - čempionu vadītājs un radītājs - basketbola kluba “TTT Rīga” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis. Pārbaudīsim Mārtiņa Gulbja erudīciju basketbolā un noskaidrosim vieglāko veidu kā viņu izvest no pacietības un cik viegli ir vadīt čempionvienību. Skaties arī mūsu jautro viesošanos basketbola kluba "Liepāja" un atklātās sarunas ar spēlētājiem.

Lec augstu: Baško par māņticību un "Ogre" līderis Sirsniņš par karjeras beigšanu

Kur beidzas basketbols un sākas popkultūra? Iespējams, ka tieši šī epizode sniegs atbildi uz šo jautājumu. To turpinās meklēt “Lec Augstu” vadītāji - Niks Gaigalietis un Linda Paulauska. Sarunas un vingrinājumi ar garākajiem basketbolistiem un lielākajām popzvaigznēm. Šajā epizodē ilggadējā Latvijas sieviešu basketbola līdere Gunta Baško dalīsies viedoklī par skaitli “13” un atklās kā iemācījusies veselas 6 valodas. No BK Ogre puišiem noskaidrosim, kas īpašs atrodams Ogres Zilajos kalnos un, cik ilgi, komandas līderis Rinalds Sirsniņš, plāno turpināt karjeru.

"Ventpils" uzvar "Ogri" un tuvojas Latvijas kausa finālam

Ar 85:78 savās mājās uzvarot BK „Ogre“, soli tuvāk Latvijas kausa finālam spēruši „Ventspils“ basketbolisti. Kļūdām un izrāvieniem pārpilnajā spēlē lielāko punktu ražu savas komandas labā savāca Guntis Sīpoliņš - viņam 21 punkts. Artūrs Ausējs pievienoja 19, bet zaudētāju labā 16 iemeta Uģis Pinete.