Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2980, Did:0, useCase: 1

"Kandava/Anzāģe", uzvarot Gulbenes "Bukus", panāk sērijas trešo spēli

"Ramirent" Nacionālās basketbola līgas sērijā par 3.vietu šovakar Gulbenes "Buki" uzņēma "Kandava/Anzāģe" komandu. Uzvaru ar 69:63 izcīnīja viesi, tādējādi neļaujot "Bukiem" šodien tikt pie bronzas godalgām un pagarinot sēriju. Bronzas ieguvējus noskaidrosim 10.maijā, kad abas komandas spēkosies vēlreiz.
Mārtiņš Gulbis. Foto: FIBA

#9 "Lec augstu": Nervus kutinošais sieviešu basketbols un ironiskā Liepājas basketbola sezona

Kur beidzas basketbols un sākas popkultūra? Iespējams, ka tieši šī epizode sniegs atbildi uz šo jautājumu. To turpinās meklēt “Lec Augstu” vadītāji - Niks Gaigalietis un Linda Paulauska. Sarunas un vingrinājumi ar garākajiem basketbolistiem un lielākajām popzvaigznēm.Viesis - čempionu vadītājs un radītājs - basketbola kluba “TTT Rīga” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis. Pārbaudīsim Mārtiņa Gulbja erudīciju basketbolā un noskaidrosim vieglāko veidu kā viņu izvest no pacietības un cik viegli ir vadīt čempionvienību. Skaties arī mūsu jautro viesošanos basketbola kluba "Liepāja" un atklātās sarunas ar spēlētājiem.

Lec augstu: Baško par māņticību un "Ogre" līderis Sirsniņš par karjeras beigšanu

Kur beidzas basketbols un sākas popkultūra? Iespējams, ka tieši šī epizode sniegs atbildi uz šo jautājumu. To turpinās meklēt “Lec Augstu” vadītāji - Niks Gaigalietis un Linda Paulauska. Sarunas un vingrinājumi ar garākajiem basketbolistiem un lielākajām popzvaigznēm. Šajā epizodē ilggadējā Latvijas sieviešu basketbola līdere Gunta Baško dalīsies viedoklī par skaitli “13” un atklās kā iemācījusies veselas 6 valodas. No BK Ogre puišiem noskaidrosim, kas īpašs atrodams Ogres Zilajos kalnos un, cik ilgi, komandas līderis Rinalds Sirsniņš, plāno turpināt karjeru.

"Ventpils" uzvar "Ogri" un tuvojas Latvijas kausa finālam

Ar 85:78 savās mājās uzvarot BK „Ogre“, soli tuvāk Latvijas kausa finālam spēruši „Ventspils“ basketbolisti. Kļūdām un izrāvieniem pārpilnajā spēlē lielāko punktu ražu savas komandas labā savāca Guntis Sīpoliņš - viņam 21 punkts. Artūrs Ausējs pievienoja 19, bet zaudētāju labā 16 iemeta Uģis Pinete.